Otrdien ap plkst. 15 uz Valmieras šosejas starp Murjāņiem un Raganu noticis iespaidīgs satiksmes negadījums, kurā iesaistītas vairākas automašīnas. Ceļa posms uz laiku tika slēgts. Slēgtais ceļa posms Ragana-Murjāņi šorīt daļēji atvērts.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja priekšniece Ieva Rekšņa pastāstīja, ka avārijas vietā arvien darbu turpina speciālisti, taču pagaidām ceļa posma Ragana-Murjāņi viena puse esot atvērta. Rekšņa gan piebilda, ka uz kādu brīdi ceļa posmu varētu atkal slēgt, jo no avārijas vietas jāevakuē viena no ceļa negadījumā iesaistītām automašīnām.

Tomēr autovadītājiem tiek lūgts izmantot apvedceļus caur Siguldu, Saulkrastiem un Sējas pagastu.

Kā liecina aculiecinieka stāstītais, negadījumā iesaistīti seši transporta līdzekļi. Divi kravas auto atradušies grāvī un deguši, nedaudz tālāk uz ceļa stāvējis "Saab" markas automobilis bez redzamiem bojājumiem, vēl nedaudz tālāk - krietni cietis apvidus automobilis - pikaps, bet aiz tā grāvī guļošs kravas auto un apskādēts autobuss.

Aģentūra LETA ziņo, ka viens kravas auto un tā vadītājs, kura personība pagaidām nav noskaidrota, sadedzis pilnībā. Negadījumā cietusi arī kāda sieviete, kurai medicīniskā palīdzība sniegta uz vietas. Par citiem cietušajiem ziņu nav.

Policija lūdz autovadītājus izmantot apvedceļus caur Siguldu un Saulkrastiem. Pašlaik apbraukšanas ceļš tiek nodrošināts caur Sējas pagastu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO