No otrdienas, 3. oktobra, visās "Biļešu servisa" kasēs tiks sākta biļešu tirdzniecība uz pasaulslavenās dziedātājas Pink koncertu Latvijā. Biļetes būs nopērkamas no plkst. 10. Konkurss!

Lai pie biļešu kasēm neveidotos drūzma, koncerta rīkotāji aicina izmantot ne tikai ierastās biļešu kases, bet arī iespēju biļetes iegādāties internetā www.bilesuserviss.lv un "Statoil" degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. Biļešu cena: skolēniem un studentiem (uzrādot attiecīgo apliecību) 15 Ls, stāvvietas – 20 Ls, sēdvietas 25 Ls, bet sēdvietas ar vislabāko redzamību maksās 35 Ls.

Dziedātāja Latvijā ieradīsies pasaules tūres "I’m Not Dead" ietvaros un 1. novembrī sniegs koncertu Arēnā Rīga.

Pirmais dziedātājas tūres koncerts Eiropā notika 27.septembrī Cīrihē, kur 20 000 fanu pārpildītā stadionā Pinka sniedza grandiozu šovu. Dziedātāja izpildīja populāros hitus no visiem četriem albumiem, kā arī pārsteidza ar vairākām jaunām dziesmām un video. Šis koncerts bija lielisks starts tālākajiem šoviem Eiropas valstīs, tostarp arī Latvijā.

Laikraksts Daily Star: "Viss, ko jūs vēlētos sagaidīt no ideāla šova, bija šeit... Nepārspējams vakars! [28.09.06]

Laikraksts The Sun: "Roka meitene Pink vakar, atklājot pirmo koncertu Eiropā, bija mežonīgāka nekā jebkad agrāk. Skaļā dziedātāja sniedza 100 minūšu garu, eksplozīvu uzstāšanos, kurā bija gan spēcīgs vokāls, gan elpu aizraujoši priekšnesumi." [28.09.06]

Laikraksts Mirror: "Graujošais 22 dziesmu sets ietvēra visas populārākās Pink dziesmas, tai skaitā "Get The Party Started" un "Lady Marmelade" un, protams, arī jaunos hitus "Stupid Girls" un "U + Ur Hand". Bet īpašs pārsteigums bija Boba Mārlija leģendārās dziesmas "Redemtion Song" jaunklāta versija. Lieliski!" [28.09.06]

Dziedātājas Pinka jaunā albuma "I’m Not Dead" pārdošanas apjomi Eiropā pārsnieguši vienu miljonu, kas vēlreiz apliecina viņas šā brīža lielo popularitāti.

Uz koncertu aicina: OKartes draugi

Koncertu atbalstošie mediji: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāls „Kas Jauns”, žurnāls „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams