Leģendārais klubs "Pulkvedim Neviens Neraksta" 6.novembrī svin 14. jubileju, un dzimšanas dienas ballītei par godu ar īpašu koncertu uzstāsies Gustavo.

Pasaulslavenā rakstnieka Gabriela Garsijas Markesa kulta romāna vārdā nosauktais klubs "Pulkvedim Neviens Neraksta" vienmēr bijusi izšķirīga vieta. Pulkvedis, Pulciņš - tā nosaukums locīts visdažādākajos variantos kā sinonīms lieliskai, bohēmiskai, neaizmirstamai ballītei.

"Apmeklētāji bieži pa jokam teikuši, ka visi ceļi ved uz Pulkvedi, bet es teiktu, ka visi ceļi ved arī no Pulkveža. Šis klubs ir kā pionieris, kas deva iedvesmu atvērties daudziem citiem klubiņiem," saka Pulkveža veterāns Raimīts.

Gustavo ar Peldu ielas izklaides flagmani ir īpaši draudzīgas attiecības. Mūziķis šeit daudzkārt ar koncertiem svinējis savas dzimšanas dienas, vērojot publiku, iedvesmojies radīt skaņdarbus. Tāpēc Pulkveža 14.jubileja nebūtu iedomājama bez Gustavo līdzdalības!

"Man vienmēr te ir paticis, jo šeit varu gan izklaidēties, gan pastrādāt. Piemēram, dziesmas "Šāda veida ainas" tēlus atradu tieši Pulkvedī," smaidot saka mākslinieks.

Ar muzikālu sveicienu 6.novembra vakarā Pulkvedī uzstāsies Gustavo un Dj Monsta, spēlējot karstus, nedaudz nostalģiskus gabalus labākajās Pulkveža ballīšu tradīcijās.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO