«SynotTip» Latvijas futbola virslīgas ceturtās kārtas spēlē svētdien neizšķirti nospēlēja debitantes «Riga» un RFS, kuras abas jau pēc pirmajām trim kārtām bija paguvušas atlaist galvenos trenerus.

Duelis «Riga» komandas laukumā noslēdzās bez gūtajiem vārtiem ar rezultātu 0:0 (0:0).

Cīņas gaitā nebija ļoti daudz bīstamu momentu. Kaut nedaudz vairāk iespēju bija «Riga» spēlētājiem, rezultāts tā arī netika atklāts.

Kā zināms, virslīgas debitantes «Riga» unRFSjau pēc trīs kārtām ir šķīrušās no galvenajiem treneriem, ar kuriem iesāka sezonu. «Riga» šonedēļ paziņoja, ka ģimenes apstākļu dēļ komandu vairs netrenēs Kirils Kurbatovs, kura vietā nevilcinoties tika iecelts bijušais Krievijas jauniešu izlašu treneris Kirils Homuha. SavukārtRFSiepriekšējā nedēļā no darba atlaida pieredzējušo Juriju Popkovu, kura pienākumus pašreiz pilda viņa palīgi Jurijs Ševļakovs un Andrejs Kaļiņins.

Vēl vienā spēlē svētdien pērnā gada čempione «Liepāja» pretinieku laukumā eksaminē sezonu labi sākušo «Metta»/«Latvijas Universitāte» (LU) komandu.

Jau ziņots, ka sestdien pirmajos divos šīs kārtas mačos «Spartaks» ar 3:0 (1:0) uzvarēja «Jelgavu», nostiprinoties turnīra tabulas vadībā, bet «Ventspils» futbolisti viesos ar 5:0 (2:0) sagrāva «Daugavpils» komandu.

Turnīra tabulas līderpozīcijā ar četrās spēlēs deviņiem iekrātiem punktiem atrodas «Spartaks», bet par vienu punktu mazāk ir «Ventspils» futbolistiem.

Savukārt ar sešiem punktiem, kas izcīnīti trīs spēlēs, seko «Metta»/LU, pa četriem punktiem iekrājušas «Jelgava», «Liepāja» unRFS, bet turnīra tabulu ar trim punktiem noslēdz «Daugavpils» un «Riga» futbolisti.

Šī virslīga ir 25.sezona pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas, turklāt ģenerālsponsora «SynotTip» piesaistīšana ļāvusi panākt, ka tajā komandām nav jāmaksā dalības maksa.

Pagājušās sezonas pirmās līgas trešā spēcīgākā vienībaRFSvien neilgi pirms sezonas sākuma ieguva iespēju sacensties virslīgā, jo nenokārtoto parādsaistību dēļ licenci nesaņēma Latvijas titulētākais futbola klubs «Skonto». Pirms gada «Skonto» bija līdzīgā situācijā, taču toreiz tam tika piešķirta licence, jo klubs bija izstrādājis plānu parādsaistību nokārtošanai. Tiesa, gada laikā šis plāns tā arī netika izpildīts.

«Skonto» valsts čempionātā nepārspēta palika laika posmā no 1992. līdz 2004.gadam, kā arī 2010.gadā. Pēdējos gados, kaut «Skonto» komanda teju visu laiku bijusi parādā saviem spēlētājiem, tā četrus gadus pēc kārtas spēja finišēt virslīgas otrajā vietā.

Pērn par valsts čempioni kļuva «Liepāja», otro vietu ieguva «Skonto», bet trešā palika «Ventspils».

Pērn «Liepāja» kluba pastāvēšanas vēsturē virslīgas futbola čempionātā triumfēja pirmo reizi, nodrošinot sev iespēju šogad piedalīties UEFA Čempionu līgas atlases turnīrā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams