Kas sanāk, ja Ņujorkai pieskaita "Lamborghini" automobili ar amerikāņu reperi 50 Cent pie stūres? Atbilžu varianti varētu būt dažādi, taču šajā gadījumā tikai viens ir pareizs - roku dzelži un policijas iecirknis.

Neko ļaunu nedomājot un nenojaušot, kā viss beigsies, 50 Cent ar savu "Lamborghini" pagājušajā piektdienā devās Manhetenas ielās. Drīz vien reperis nonāca policistu uzmanības lokā un tika apturēts. Veicot pārbaudi, atklājies, ka viņam nav nedz autovadītāja apliecības, nedz automobiļa reģistrācijas dokumentu, nedz apdrošināšanas, bet papildus tam likumsargi konstatējuši arī bīstamu joslu maiņas manevru, tātad agresīvu braukšanu.

Kā izdevumam "People" pastāstījusi policijas pārstāve, mūziķis no notikuma vietas aizvests saslēgts roku dzelžos, tiesa, ne jau tāpēc, ka viņš būtu izrādījis pretestību vai arī viņa pārkāpumi būtu tik smagi, bet gan tāpēc, ka notikuma vietā ātri vien sapulcējies fanu pūlis un tas bijis nepieciešams mūziķa drošības labad. Neilgi pēc tam 31 gadu vecais mākslinieks, kura īstais vārds ir Kurtiss Džeksons, tika uz brīvām kājām.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams