Šodien, 11. septembrī viesnīcā Park Hotel Maritim notika kārtēja Arsenāla preses konference, kurā piedalījās foruma rīkotāji un sponsori.

Foruma prezidents Augusts Sukuts izteica pateicību medijiem, kas Arsenāla ideju sapratuši un uzturējuši divdesmit gadu garumā, bet piemetināja repliku par daļu preses, kas vairās pieminēt foruma sponsorus, bez kuriem ideja – kino notiek Arsenālā – nav iespējama.

Sponsori – Nordea bankas (foruma ģenerālsponsors) Latvijas filiāles vadītājs Valdis Siksnis un Rietumu bankas (foruma Baltijas konkursa sponsors) sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Eleonora Gailiša izteica gandarījumu par iespēju piedalīties Arsenāla komandā.

Rīcības komitejas priekšsēdis Māris Gailis atcerējās laikus, kad Arsenāls izdeva pirmo padomju laiku neatkarīgo avīzi ArsI Latvijā, izsakot komplimentus tālaika entuziastiem un šābrīža sabiedrības sejām Sarmītei Ēlertei, Ditai Rietumai, Normundam Naumanim un daudziem citiem.

Foruma vizuālo tēlu komentēja Arsenāla mākslinieks Aleksandrs Busse, uzsverot austrumu rakstu ģeometriju un mūsu pašu medus kāru sakarības, bet Latvijas Nacionālā Kinematogrāfijas centra direktore Ilze Gailīte-Holmberga Arsenāla rīkotājiem pateicās par šo misijas darbu – rādīt filmas, kuras var redzēt tikai šā foruma laikā.

Preses konferenci pārtrauca klātesošais austrumnieks/ce ar kamieļu pletnes sitienu. Izrādījās, ka tas ir Arsenāla kataloga mākslinieks Felikss Zīders.

25. sērijas beigas…

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams