Pagājušajā nedēļas nogalē Ventspils sērfošanas pludmalē pulcējās nebijis skaits kaitbordistu ar dažādu krāsu un lielumu pūķiem. Uz pasākumu bija ieraduš]ies kaitbordisti un viņu atbalstītāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Īrijas, Anglijas un Spānijas.

“Iznākot pludmalē un ieraugot fantastisko skatu, no brīnumiem kādu mirkli nevarēju pat parunāt. Milzīgs daudzums pūķu gan ūdenī, gan krastā, stilīgi cilvēki, chill out mūzika un neiedomājami laba atmosfēra radīja sajūtu, ka esmu noķļuvusi kādā Havaju salu pludmalē. Bija grūti noticēt, ka atrodos savā dzimtajā Ventspilī”, stāsta Anna Krieviņa, 29 gadus jauna ventspilniece. Vairāku dienu garumā kaitbordisti apguva jaunas prasmes semināros, svinēja, startēja sacensībās un atpūtās.

“Latvijas pasākuma koncepts ir unikāls, jo pulcē tik daudz cilvēku no vairākām valstīm un dod iespēju ne tikai sacensties, bet kopā arī atpūsties labā atmosfērā. Lai arī mana dzīve sastāv no kaitborda un ceļošanas, nezinu līdzīgu pasākumu šim. Esmu ļoti priecīgs par iespēju šeit būt un ceru piedalīties arī nākošgad” , saka pasaules kaitborda zavigzne Mallory de la Villemarqué, North kiteboarding komandas braucējs no Spānijas, Tarifas.

Arī vēja dievs lutināja Volkswagen Kite Party dalībniekus, sūtot pietiekami stipru vēju, kas kopā ar sauli un silto gaisa temperatūru radīja ideālus apstākļus pasākumam un sacensību norisei. Kopā sacensībām bija reģistrējušies 102 dalībnieki.

Sacensību rezultāti:

Marathon disciplīnā: Sievietes: 1. Ieva Strode (LATVIJA) 2. Kristina Kekyte (LIETUVA) 3. Zane Cunska (LATVIJA) Virieši: 1. Zigurds Penkulis (LATVIJA) 2. Gatis Satiks (LATVIJA) 3. Heiki Gross (IGAUNIJA)

Freestyle disciplīnā: Sievietes: 1. Kristina Kekyte (LIETUVA) 2. Ilze Krieviņa (LATVIJA) 3. Viktoria Vaišnoraitė (LIETUVA) Vīrieši: 1. Viktoras Seputa (LIETUVA) 2. Dominykas Smilga (LIETUVA) 3. Arturas Gudauskas (LIETUVA)

Volkswagen Kite Party 2008 speciālās balvas ‘New blood’ (jaunākie dalībnieki) saņēma 12 gadus vecais Niklas Butėnas (LIetuva) kurš iekļuva freestyle pusfinālā starp pieaugušajiem vīriešiem un 13 gadus vecais Dāvis Čeže (Latvija), kura labākais rezultāts šogad - 8. vieta maratonā.

Savukārt lietuviešu kaitbordisti kā pateicību par labi organizētu Latvijas pasākumu nolēma latviešu laitbordistiem piešķirt speciālbalvu - apmaksātu nedēļu kaitbordistu treniņu vietā Brazīlijas viesnīcā. Šī balva tika piešķirta perspektīvajam Latvijas kaitbordistam Dāvim Drandem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO