Jaunākais "ChryslerGroup" krosovers "Dodge Journey" ir nonācis tirdzniecībā Latvijā.

"Dodge Journey" ir "ChryslerGroup" atbilde pasaulē augošajam pieprasījumam pēc praktiskām un ekonomiskām automašīnām. Jaunais "Dodge" modelis piedāvā minivena cienīgu ietilpību un praktiskumu apvienojumā ar vidējās klases automašīnas izmēriem un zemu degvielas patēriņu.

"Dodge Journey" tiek piedāvāts ar 5 vai 5+2 sēdvietām, un to ražo uz pagarinātas D segmenta platformas, kuru jau šobrīd "ChryslerGroup" izmanto "Dodge Avenger" un "Chrysler Sebring" modeļos.

"Journey" salonā ir daudz funkcionālu risinājumu pasažieru ērtībām. Aizmugurējo rindu sēdekļi ir viegli nolokāmi, tādā veidā izveidojot pilnīgi līdzenu un ietilpīgu bagāžas telpu. Tāpat automobiļa aprīkojumā ir sīklietu uzglabāšanas nišas otrās sēdekļu rindas grīdā un zem priekšējā pasažiera sēdekļa, kā arī Chill Zone nodalījums priekšējā panelī, kas nodrošina dzērienu dzesēšanu, "MyGIG" multimediju un navigācijas sistēma ar 30 GB cieto disku un trīs zonu klimata kontrole.

"Dodge Journey" ir ieguvis visaugstāko drošības novērtējumu ASV valdības veiktajos drošības un triecienu testos. Jau standarta aprīkojumā "Journey" ir aprīkots ar sešiem gaisa drošības spilveniem, ESP, bērnu sēdekļu stiprinājumu sistēmu un riepu spiediena kontroli.

"Dodge Journey" ir pieejams ar ekonomisku 2.0 CRD dīzeļdzinēju, kuru iespējams kombinēt ar sešpakāpju manuālo vai sešpakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu. Tāpat pieejami arī benzīna dzinēji – 2.4 litru motors ar 5 pārnesumu automātisko un 2.7 litru dzinējs ar 6 pārnesumu automātisko pārnesumkārbu.

"Dodge Journey" cena Latvijā ir sākot no 20 478 eiro.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams