Ceturtdien, 19.jūnijā, Andrejsalā ap pulksten 22.30 notiks salūts, ko varēs vērot gan pasākuma “Nākotnes pilsētas labirints” apmeklētāji Andrejsalā, gan Rīgas iedzīvotāji un viesi.

“Nākotnes pilsētas labirints” ir Biznesa augstskolas Turība dāvana visiem Latvijas iedzīvotājiem savā 15 gadu jubilejā.

Ieeja Andrejsalā sāksies no pulksten 21.00. Vakars tiks atklāts ar mēģinājumu pārspēt ASV studentu Ginesa pasaules rekordu masveidīgākā Cola & Mentos salūta šaušanā. Tā norisi vadīs Ingus Ulmanis un Anna Lieckalniņa, un to translēs tiešraidē Latvijas Neatkarīgā televīzija.

“Nākotnes pilsētas labirintu” apmeklēs Ginesa pasaules rekordu grāmatas pārstāve Erica Jane Elizabeth Mawuena Holmes-Attivor, lai klātienē novērotu latviešu mēģinājumu pārspēt rekordu. Lai Latvijas un Rīgas vārds izskanētu pasaulē kā vieta, kas šim mērķim apvienojusi visvairāk cilvēku, Cola & Mentos salūtā jāpiedalās vismaz 1900 dalībniekiem. Pieteikties dalībai rekordā aicinām īpaši šim notikumam izveidotajā blogā www.nakotnespilseta.lv. Reģistrētie dalībnieki, kas būs norādījuši e-pasta adresi, pēc pasākuma saņems piemiņas suvenīru – rekordistu kopbildi. Pagaidām Ginesa pasaules rekorda pārspēšanai pieteikušies vairāk nekā 700 dalībnieku.

Pēc rekorda pārspēšanas mēģinājuma Andrejsalā uzstāsies Intars Busulis, Melo M, Labvēlīgais tips, Re:public un Martinez Gonzalez. Deju ritmus spēlēs DJ Krii, DJ AG & Raitis un ugunīgās Lielbritānijas meitenes DJ F3T1SH. Pasākuma viesi varēs baudīt arī ugunsskulptūras un ugunsšovmeņu priekšnesumus, un citas brīvdabas performances.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams