7. jūnija rītā "Jeep" pārstāvniecībā Rīgā pulcējās trīsdesmit "Jeep" automašīnas, lai piedalītos šogad jau trešajā "Jeep Club" pasākumā.

Šoreiz "Jeep Club" vadītāji bija parūpējušies par visnotaļ garu un pārsteigumiem bagātu dienas programmu. Jau pirmajā pārbraucienā no Rīgas līdz pasākuma bāzes vietai – viesu namam Juku dzirnavas – visām ekipāžām bija jāatrod pēc iespējas vairāk orientieru, pie kuriem bija jānofotografējas vai jāveic citi uzdevumi. Ierobežotais laiks un GPS ātruma kontrole padarīja orientēšanos interesantu, jo dalībniekiem bija rūpīgi jāplāno savs maršruts, lai spētu savākt pēc iespējas vairāk punktu.

Juku dzirnavās bija sagādāts pirmais pārsteigums – "Goodyear aklais brauciens", kurā pilnībā izpaudās komandas gars. Pilotam ar aizsietām acīm pēc iespējas ātrāk bija jāveic pļavā izveidotais maršruts, klausot vienīgi stūrmaņa komandām.

Pēc nelielas atpūtas un domu apkopošanas "Jeep" entuziasti devās nākamajā etapā – braucienā pēc leģendas, kura laikā bija jāveic vairāki īpašie uzdevumi un jāatrod norādītais kempings Usmas ezera krastā. Tur dalībniekus gaidīja nākamais uzdevums – orientēšanās ar laivu pa ezeru.

Arī atpakaļceļš no Usmas ezera līdz pasākuma bāzes vietai iekļāva braukšanu pēc leģendas un dažādus patstāvīgos uzdevumus.

Tikai krietni pēc desmitiem vakarā un vairāk nekā 500 veiktiem kilometriem "Jeep Club" pasākuma dalībnieki varēja atvilkt elpu. Pāris stundu laikā tika apkopoti rezultāti un nedaudz pēc pusnakts apbalvoti uzvarētāji.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams