Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) un vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC) kopā ar tūrisma nozares un Pašvaldības policijas pārstāvjiem šovakar ap plkst.20 apskatīs Vecrīgu, informēja Rīgas pašvaldībā.

Šā pasākuma laikā tiks lemts par to, kā Rīgai piesaistīt tūristus arī ziemas sezonā un kā garantēt ārvalstu viesu drošību.

Ušakovs uzskata, ka tūrismam beidzot jākļūst par vienu no valsts ekonomiskās attīstības prioritātēm, iepriekš informēja Ušakova preses sekretāre Anna Kononova.

"Neatkarīgi no valsts pieņemtajiem lēmumiem Rīgas pašvaldība darīs visu, lai veicinātu šīs industrijas attīstību Rīgā un piesaistītu aizvien vairāk ārvalstu tūristu. Valdības rīcība, neiekļaujot tūrismu prioritāro nozaru sarakstā, ir ļoti tuvredzīga," norāda Rīgas mērs.

"Attīstot tūrismu, mums ir iespēja saglabāt nozarē darba vietas un stimulēt nodarbinātību šajā jomā, kas veicinās arī pilsētas budžeta ieņēmumus. Lai tūrisms Rīgā un Latvijā veiksmīgi attīstītos, tam ir nepieciešams valsts un pašvaldības atbalsts, un mēs Rīgas pašvaldībā to ļoti labi apzināmies," skaidro Ušakovs.

Vienlaikus domes priekšsēdētājs atzīmē, ka arī tūrisma nozares pārstāvjiem jāsniedz savi priekšlikumi par nozares attīstību un jāpaaugstina sniegto pakalpojumu kvalitāte, veicinot konkurētspēju.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams