Aprīļa sākumā Jūtas štata Moabas apgabalā (ASV) "Jeep" prezentēja "Mopar" modificētos "Jeep" automobiļus.

"Mopar" ir daļa no "Chrysler LLC" koncerna, kas ražo rezerves daļas un aksesuārus. Jau pagājušā gadā SEMA auto šovā tika prezentēts modificēts "Jeep Wrangler" modelis, taču šoreiz "Mopar" un "Jeep" šos pārveidotos modeļus pārbaudīja visskarbākajos apstākļos.

Pasākumā piedalījās deviņas automašīnas, no kurām astoņas bija dažādas "Jeep Wrangler" pēdējā modeļa modifikācijas un uz tā platformas būvēti koncepta auto, bet devītā – speciāli bezceļa apstākļiem sagatavots "Jeep Grand Cherokee".

"Jeep Wrangler Rubicon King" Šis "Jeep Wrangler Rubicon" ar 3,8 litru V6 benzīna dzinēju ir aprīkots ar pastiprinātiem tiltiem un 4 collu piekares pacēlumu, kas nodrošina papildu klīrensu. 4:1 sadales kārba, vinča, modificēti virsbūves paneļi un 37 collu "BF Goodrich" riepas padara šo auto par bezceļu karali.

"Jeep Wrangler JT" "Jeep Wrangler" militārā versija. "Jeep" atgriežas pie savām saknēm un piedāvā militāristiem vieglu, ātru, izturīgu un spējīgu bezceļu auto. Aprīkojums: 3,8 litru V6 benzīna dzinējs, 4 collu piekares pacēlums, "Mopar" bamperi un 35 collu dubļu riepas.

"Jeep Wrangler JKL" "Jeep Wrangler" niknākais projekta auto – aprīkots ar 6,1 litru HEMI benzīna dzinēju. Kā ierasts, šis dzinējs tiek uzstādīts "Jeep Grand Cherokee SRT8" un "Chrysler 300C SRT8" automašīnām un attīsta 420 ZS jaudu.

"Jeep Wrangler J8 Sarge" Vēl viena "Jeep Wrangler" militārā versija, kas nav domāta kaujas apstākļiem. "J8 Sarge" būs pieejams ar divām un četrām durvīm, kā arī sanitārā transporta vai kravas furgona versijā. Aprīkots ar 2,8 litru CRD dīzeļdzinēju, 1,25 collu piekares pacēlumu un dubļu riepām "J8 Sarge" ir paredzēts darbam militārās misijās.

"Jeep Wrangler All-Access" "Mopar" metāla bamperi, interjera uzlabojumi, vinča, 35 collu dubļu riepas un 4 collu piekares pacēlums.

"Jeep Grand Cherokee Grand Canyon" Aprīkots ar 3,0 CRD dīzeļdzinēju, 4 collu piekares pacēlumu un 33 collu riepām, "Jeep Grand Cherokee Grand Canyon" sevī apvieno ikdienas un bezceļu auto.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams