Auto būves uzņēmums "Mitsubishi" Japānā izplatījis informāciju par nosaukuma maiņu modelim "Lancer" vietējā tirgū un pie viena parādījis arī gaidāmā desmitās paaudzes "Lancer Evolution" fotogrāfijas.

Preses materiālos "Mitsubishi" gan norāda, ka tas esot tikai koncepts, taču patiesībā to var uzskatīt par sērijveida auto dizaina paraugu.

Attēlos redzamais auto arīdzan nedaudz atšķiras no Detroitas auto šovā gada sākumā prezentētā "Lancer Evolution Concept" konceptauto – tam ir citādāks radiatora režģis, bampers, atpakaļskata spoguļi, miglas lukturi, citādāki lukturu bloki ar iestrādātiem virzienrādītājiem, citādāki riteņu diski un vesela virkne citu dizaina elementu izmaiņu.

Turpretim tādas detaļas kā iešķeltais motora pārsegs, ventilācijas atveres aiz priekšējiem riteņiem, kā arī sarkanie "Brembo" bremžu suporti nonākuši arī līdz jaunākajam konceptam.

Runājot par tehnisko pusi, "Mitsubishi" norāda, ka konceptam ir 2 litru MIVEC (elektroniskā vārstu darbības kontroles sistēma) turbo dzinējs, automatizēta sešu pakāpju manuālā pārnesumkārba, kā ari S-AWC (Super All Wheel Control) pilnpiedziņas sistēma.

Un visbeidzot par nosaukumiem: Japānā "Lancer" turpmāk tiks saukts par "Galant Fortis", bet citur pasaulē modelis nosaukumu saglabās. Atšķirības gaidāmas arī evolūcijas nosaukumā, kad tā nonāks tirdzniecībā, proti, Japānā tas būs "Lancer Evolution X", bet, runājot par Eiropas un ASV tirgiem, "Mitsubishi" simbolu X, kas nozīmē 10, nemin.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO