"Dodge Caliber" sportiskā versija SRT4 jau ir sasniegusi Latviju un ir apskatāma "Dodge" dīlera autosalonā.

"Dodge Caliber" standarta versijas Latvijā ir pieejamas kopš 2006. gada, savukārt SRT4 ar 285 zirgspēku motoru Latviju sasniedzis tikai nupat.

Ar SRT (Street and Racing Technology) apzīmētajiem "ChryslerGroup" modeļiem ir piecas pamatiezīmes: nosaukumam atbilstošs automašīnas eksterjers, sacīkšu iespaidots interjers, uzlabotas vadāmības īpašības, izcilas bremzes un jaudīgi dzinēji. "Dodge Caliber SRT4" atbilst visiem šiem nosacījumiem.

Jau standarta izpildījumā "Dodge Caliber" ir visnotaļ agresīvi virsbūves vaibsti, taču SRT4 versijā šis iespaids ir vēl izteiktāks. Aerodinamiskā pakete, kas ietver jaunus bamperus, sliekšņus, motora pārsegu un antispārnu, padara "Caliber SRT4" daudz sportiskāku. "Caliber" piedzīvojis arī nopietnas pārmaiņas piekarē – tā ir daudz cietāka, proti, automašīnas jaudai un sportiskajai dabai atbilstošāka.

"Dodge Caliber SRT4" šobrīd noteikti ir viens no jaudīgākajiem sērijveida kompaktklases automobiļiem, kas ir brīvi nopērkami Latvijā. "Caliber SRT4" ir aprīkots ar 2.4 litru turbo dzinēju, kas attīsta 285 ZS un 358 Nm. Ar šādiem parametriem "Caliber SRT4" bez problēmām sasniedz 100 km/h ātrumu nieka 6.7 sekundēs. Maksimālais ātrums – 243 km/h.

Zīmīgi: lai arī tendēts uz sportiskumu, SRT4 tomēr ir spējis saglabāt gan komforta, gan drošības aprīkojumu. Tāpat automašīnu iespējams aprīkot ar infoizklaides sistēmu MyGIG, kas sevī ietver navigācijas sistēmu, 7'''' skārienjutīgu ekrānu, DVD, un 20GB cieto disku mūzikai vai filmām.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams