''Esmu apmierināts ar rezultātu, bet neesmu apmierināts ar spēles kvalitāti,'' tā pēc izcīnītās uzvaras 59:44 "Mastercard" Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas mačā pār BK ''Valmiera'' vienības mājas lapā izteicies Rīgas VEF galvenais treneris Rims Kurtinaitis.

''Vēlos uzteikt ''Valmieru'' par cīņassparu, viņi labi cīnījās,'' sacīja Kurtinaitis. ''Mēs gan visu laiku vadījām, kontrolējām spēli, bet tas nedod iemeslu mums spēlēt tā, kā spēlējām – daudz kļūdu, zaudētu bumbu. Tā spēlēt nedrīkst. Lai arī šī ir sezonas pirmā spēle, visas ir jāaizvada labā līmenī.''

''59 punkti – tā mēs spēlēsim. Mēs brazīliešu futbolu nespēlēsim. Nevis vairāk iemest, bet mazāk ielaist. Svarīga ir aizsardzība. Esmu apmierināts,'' skaidro Lietuvas basketbola speciālists.

Tāpat Kurtinaitis informēja, ka Sandis Valters ir traumēts (sastiepts kājas muskulis) un netrenējas jau nedēļu. Iespējams, nespēlēs arī svētdien pret ''Šiauliai''.

Kurtinaitis uzsvēra, ka nesteidzinās Valtera atgriešanos laukumā.

Nākamo spēli VEF komanda, kas BBL turnīrā par mērķi izvirzījusi iekļūšanu ''Final Four'', aizvadīs 3. oktobrī viesos pret "Šiauliai".

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams