29. martā Ādažu apkārtnē pulcējās vairāk nekā 20 ekipāžas ar "Jeep" automašīnām, lai piedalītos "Jeep Club" rīkotajā pasākumā.

29. marta laika apstākļi lutināja visus pasākuma dalībniekus gluži kā pēc pasūtījuma. Arī pāris dienu iepriekš negaidīti uzsnigušais sniegs tikai palielināja dalībnieku interesi par gaidāmajiem piedzīvojumiem. Pēc sapulcēšanās visi dalībnieki sadalījās divās grupās, lai atsevišķi veiktu dotos uzdevumus.

Pirmā dalībnieku grupa devās iekarot Ādažu poligona smilšu kāpas, kur notika veiklības brauciens, kā arī tika pārbaudītas braucēju un automašīnu spējas smilšainajos bezceļa apstākļos. Pēc šo uzdevumu veikšanas notika orientēšanās posms, kurā, lietojot karti, ekipāžām bija jāatrod fotogrāfijās norādītie objekti.

Otrā dalībnieku grupa, ar atsevišķu startu no viesu nama Korande, veica braukšanu pēc leģendas. Zīmīgi, ka jau pirmajā orientierī izpaudās dalībnieku atjautība, jo braukšanas virziena vietā tika norādīts, ka jābrauc uz dienvidiem. Šīs grupas dalībniekiem bija paredzēts arī speciāls posms ar vinču aprīkotām automašīnām, taču kopumā šo iespēju pabrist pa dubļiem izmantoja tikai viena ekipāža.

Pēc pusdienām abas ekipāžu grupas mainījās vietām, tādējādi katram dalībniekam bija jāveic viss maršruts. Īpaši gribētos izcelt drosmīgo ekipāžu ar mazāko no "Jeep" modeļiem – "Jeep Compass", kuri veica pilnībā visu maršrutu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams