No šīs nedēļas Latvijā pieejams populārā Kanādas rokmūziķa Braiena Adamsa (Bryan Adams) vienpadsmitais studijas albums "11", kurā dzirdamas gan mūziķim raksturīgās balādes, gan topošā poproka klasika.

Adamss, kura mūziķa karjera iegājusi jau trešajā dekādē, jaunajā albumā sadarbojas ar Matu Lengu (Mutt Lange), kurš strādājis ar "Def Leppard", AC/DC, "The Corrs", un pazīstams arī kā Šenaijas Tveinas vīrs.

Trīs albuma dziesmas Adamss sarakstījis sadarbībā ar Džimu Valensu (Jim Vallance), ar kuru kopā radīta tāda klasika kā "Summer of 69" un "Run To You".

Albumu "11" Adamss rakstījis galvenokārt viesnīcās un koncertu aizkulisēs, pēdējo divu gadu laikā apbraukājot visu pasauli. Albuma pirmais singls saucas "I Thought I’d Seen Everything" (video) un pieejams bezmaksas lejupielādei interneta vietnē hmv.com/bryanadams.

Martā Adamss devās unikālā albuma popularizēšanas turnejā "11 koncerti 11 pilsētās", kuras ietvaros īpaši izvēlētās vietās šauram publikas lokam mūziķis uzstājās akustiski – ar savu ģitāru un mutes harmonikām.

Maijā un jūnijā Adamss koncertēs Dānijā un Norvēģijā, septembrī – Francijā, Šveicē, Vācijā, Beļģijā un Nīderlandē, bet oktobrī un novembrī – Lielbritānijā. Londonas "National Portrait Gallery" līdz 15. jūnijam apskatāma Adamsa fotoizstāde "Modern Muses".

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams