Par to, ka itāļu autobūves kompānija "Alfa Romeo" iecerējusi izlaist jaunu mazās klases modeli, tika runāts jau sen, tikai līdz šim auto tika dēvēts vienkārši par junioru. Tagad ir zināms, ka auto sauks Mi.To.

Šāds nosaukums izvēlēts, lai uzsvērtu automobiļa dizaina izcelsmi Milānā un to, ka par rūpniecisko ražošanu būs atbildīga Turīna.

"Alfa Romeo Mi.To" ir pirmais jaunais modelis pēc sportiskā "8C Competizione", kura stila iezīmes pārceļojušas arī uz mazo auto. Redzamākās no tām ir neierāmēto sānu logu forma un priekšējā daļas dizains, tostarp arī lukturu forma. Arī aizmugurējie lukturi, kuros izmantotas LED lampiņas, ir gandrīz identiski.

Interesanti, ka auto pircējs varēs izvēlēties kādu no vairākām priekšējo un aizmugurējo lukturu ietvaru opcijām, kas atšķiras gan materiāla, gan krāsu ziņā. Itāļi tādējādi dod iespēju automašīnu kaut nedaudz, tomēr izcelt pārējo vidū.

Mi.To interjera fotogrāfijas oficiāli vēl nav publiskotas, taču tajā esot apvienots sportiskums un mājīgums. Apdarei savukārt atlasīti augstas kvalitātes materiāli.

"Alfa Romeo Mi.To" ir 4,06 metrus garš, 1,72 metrus plats un 1,44 metrus augsts, taču tas nebūt nenozīmē, ka novārtā atstāta dinamika - Mi.To paredzēts izmantot jaunu dinamiskās kontroles sistēmu "Alfa DNA", kas patstāvīgi regulē dzinēja, bremžu, stūres iekārtas, balstiekārtas un pārnesumkārbas darbību, un ar trīs pamatrežīmu palīdzību - Dynamic, Normal, All-Weather - nodrošina sportisku, mierīgu vai drošu braukšanu sarežģītos apstākļos.

Sākotnēji "Alfa Romeo Mi.To" tiks piedāvāta ar četriem dažādiem turbomotoriem (gan benzīna, gan dīzeļdzinējiem), kuru jauda ir 90 - 155 zirgspēki. Laika gaitā plānots piedāvāt arī jaudīgākus dzinējus.

Jaunā modeļa pirmizrāde notiks jūnijā un drīz pēc tam Mi.To pakāpeniski tiks laists pārdošanā. Starp citu, jau paspējušas paklīst baumas, ka Mi.To varētu tikt izlaists arī versijā ar nolaižamu jumtu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams