Svētdienas vakarā, 6.novembrī, TV3 šova "Mūsu zelta dziesma" finālā tika noskaidrota televīzijas skatītāju Zelta dziesma. Skatītāji lēma, ka tā ir grupas "Līvi" dziedātā "Dzimtā valoda".

Deviņas nedēļas skatītāji kopā ar ekspertiem meklēja un arī atrada desmit skanīgākās, tuvākās un nozīmīgākās mūsu, latviešu dziesmas, lai tās TV3 šova "Mūsu zelta dziesma" finālā cīnītos par uzvarētājas titulu.

Izšķirošajā cīņā devās Nikolajs Puzikovs ar Māru Krievkalni un "Mēmo dziesmu", Andris Ērglis, Ainars Virga un Aivars Brīze ar "Dzimto valodu", Emīls Balceris ar dziesmu "Dūdieviņš", Valters Frīdenbergs ar grupu "Tumsa" un dziesmu "Dzīve kā košums", Samanta Tīna un Alex ar dziesmu "Rozā lietus", Kārlis Būmeisters un Aija Andrejeva ar dziesmu "Tu un es".

Arī pārējie šova dalībnieki svētdienas šova tiešraidei bija sagatavojuši īpašus un skanīgus priekšnesumus, lai priecētu un pārsteigtu skatītājus.

Fināla reizē šova "Mūsu zelta dziesma" žūrijas godā bija redzams Ainars Virga, Aivars Brīze, Alex, Daiga Mazvērsīte, Elita Mīlgrāve, Elita Patmalniece, Harijs Zariņš, Ilona Bāliņa, Ints Teterovskis, Māra Zālīte un citi.

Taču, lai cik košs un kolorīts būtu žūrijas pulks, tomēr iespēja balsot par dziesmām un virzīt tās tuvāk uzvarai tika dota tikai un vienīgi šova skatītājiem.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams