Itāļu darbnīca Pagani ražo tikai ekskluzīvus automobiļus, bet no tiem visekskluzīvākie ir Cinque sērijas auto.

Pagani Zonda Cinque ir sporta mašīnas Pagani Zonda R ielas variants, kas bija pieejams tikai kā kupeja. Tagad īpaši turīgie ātras braukšanas stila piekopēji var iegādāties arī vaļēju Cinque.

Ņemot vērā, ka pēc jumta izgriešanas auto virsbūve zaudē stingrību un līdz ar to cieš arī vadāmības un dinamikas īpašības, itāļu uzņēmuma speciālisti esot veikuši visu nepieciešamo, lai minētos trūkumus novērstu - mainot Zonda Cinque oglekļa šķiedras monokoka konstrukciju un balstiekārtas regulējumu, esot panāktas kupejai identiskas braukšanas īpašības un izjūtas.

Dzinēja ziņā automobilim nekādas izmaiņas nav veiktas. Tādējādi arī vaļējais superauto tiek pie AMG markas 7,3 litru V12 dzinēja ar 678 zirgspēkiem, kurš strādā pārī ar sešu pakāpju sekvenciālo pārnesumkārbu. Pagani norāda, ka vaļējais Cinque, kura jumta sekciju varot ērti ievietot bagāžas nodalījumā auto purngalā, 100 km/h spēj sasniegt 3,4 sekundēs, bet 200 km/h - 9,6 sekundēs. Zonda Cinque rodstera maksimālais ātrums ir 350 kilometri stundā, bet minimālā cena - 1,3 miljoni eiro.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams