FOTO: Ekrānšāviņš no video

Šoreiz raidījuma Tavs Auto rubrikā Video stāsti - franču Alpine A110. Tas ir auto ar bagātīgu sportisko mantojumu un lielām izredzēm atdzimt mūsdienīgas mašīnas veidolā. Par to, ka Renault vadības kabinetos ir pozitīvs noskaņojums attiecībā uz Alpine zīmola atdzīvināšanu un par modernās A110 iznākšanu, liecina februāra vidū prezentētā Alpine Vision.

Detalizētas informācijas par Alpine Vision nav, tomēr zīmolu un mērķiem gan. Renault norāda, ka Alpine zīmolu vadīs šaura aizrautīgu kompānijas ekspertu grupa, kuriem būs tikai viens uzdevums - pārspēt uz Alpine liktās cerības, lai prasīgais premium segmenta ielas sporta auto pircējs paliktu apmierināts.

Nākamo 12 mēnešu laikā Alpine dizaineru un inženieru komandai jāuzbūvē auto, un tas nedrīkstēs daudz atšķirties no nupat prezentētā konceptautomobiļa ne dizaina, ne svara, ne vadāmības un izveicības, ne arī detalizācijas ziņā. Vēlāk, kad jau būs tapis sērijveida ielas auto, Alpine nopietnāk pievērsīsies motoru sportam un turpinās attīstīt savu komandu, lai startētu izturības sacensībās, tostarp Lemānā, kur plānots piedalīties arī šogad.

Jauno Alpine sērijveida automobili pārdošanā paredzēts laist 2017.gadā. Vispirms tas būs pieejams tikai Eiropā, taču laika gaitā tiks pielāgots arī citu noieta tirgu specifikai.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO