Holivudas režijas veterāns Mārtins Skorsēze (Martin Scorsese) plāno filmēt vēl vienu dokumentālo filmu par kādu no roka leģendām - šoreiz viņa uzmanības centrā regeja zvaigzne Bobs Mārlijs (Bob Marley).

Atgādinām, ka šonedēļ Berlīnē ar Skorsēzes dokumentālo filmu "Shine A Light", kurā stāstīts par rokmūzikas leģendām The Rolling Stones, atklāts viens no nozīmīgākajiem Eiropas kinofestivāliem "Berlināle 2008", vēl nesen režisors bija paziņojis arī par plāniem uzņemt dokumentālo filmu par "bītlu" Džordžu Harisonu (George Harrison). Nu Mārtins Skorsēze nolēmis uz ekrāna attēlot Jamaikas mūzikas leģendas Boba Mārlija dzīvi, kurš 36 gadu vecumā 1981. gadā ASV mira no ļaundabīga smadzeņu audzēja.

Oskarotais režisors pazīstams arī ar mūzikas filmām par The Band ("The Last Waltz") un Bobu Dilanu ("No Direction Home").

Topošajā lentē par Mārliju kā izpildproducents strādās dziedātāja dēls Zigijs Mārlijs (Ziggy Marley). Plānots, ka filma tiks izdota 2010. gada 6. februārī - Mārlija 65 gadu jubilejā.

Mārlijs pazīstams ar tādām dziesmām kā "I Shot the Sheriff", "No Woman, No Cry", "Three Little Birds", "Exodus", "Could You Be Loved", " Jamming", "Redemption Song" un "One Love". Dziedātāja un aktīvista labāko dziesmu izlase "Legend" ir visu laiku pārdotākais regeja mūzikas ieraksts (12 miljoni kopiju).

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams