Čikāgas auto šovā "Mitsubishi" demonstrēs viegli atsvaidzināto 2009.modeļu gada "Eclipse".

Sportiskais "Mitsubishi" modelis kā kupejas, tā arī kabrioleta versijā kļūs vēl sportiskāks, vismaz vizuāli. Kā redzams attēlos, "Eclipse" priekšējās daļas noformējumā izmantotas jaunās korporatīvās dizaina valodas elementi, kas pazīstami jau no pēdējās paaudzes "Lancer" automobiļiem - tā ir melna liela izmēra trapeces formas mute ar vidū iestrādātu trīs dimantu logo.

Aizmugurē jauno dizaina tēmu turpina melns bamperā iestrādāts aerodinamiskais dufuzors, tiesa gan, šos elementus paredzēts izmantot tikai GT versiju izdaiļošanai, kas apgādāta ar spēcīgu V6 dzinēju. Citu uzmanības vērtu dizaina uzlabojumu nav.

Runājot par spēka agregātiem, var atzīmēt, ka "Eclipse GT" pēc modernizācijas kļuvusi par mata tiesu jaudīgāka - automobiļa 3,8 litru motora jauda paaugstināta par 6 ZS līdz 269 zirgspēkiem, bet griezes moments sasniedz 355 Nm, kas ir par 3 ņūtonmetriem vairāk. Konkrēto motoru "Mitsubishi" piedāvā komplektā ar sešu pakāpju mehānisko vai pēc izvēles ar piecu pakāpju tiptronic pārnesumkārbu.

Vēl var atzīmēt, ka atsvaidzinātajai "Eclipse" paredzēti lielāka izmēra bremžu diski uz aizmugurējās ass un plašāks standarta aprīkojums, ESP un halogēnās lampas ieskaitot. Tomēr tas pat nav būtiski, jo "Mitsubishi Eclipse" Eiropā oficiāli tirgots netiek un ir pieejams vienīgi caur interesentiem zināmiem kanāliem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO