2. februārī ar vienīgo koncertu Baltijā "Sapņu fabrikā" uzstājās amerikāņu hiphopa zvaigzne Ja Rule.

Ja Rule – dieva vārds, zagļa slava

Sveiciens no Ja Rule!

Ja Rule (īstais vārds Jeffrey Atkins) – nācis no otra lielākā Ņujorkas rajona Kvīnsas, pazīstams ne tikai ar saviem hitiem, kuri cienīgi ierindojas hiphopa slavas zālē, bet arī konfliktiem ar reperiem DMX, 50 Cent un visu "Shady/Aftermath" biedrību. 50 Cent apsūdzēja Ja Tupaka atdarināšanā (Dža turpretim pārmeta to pašu 50), bet DMX bija cits viedoklis – viņš uzskatīja, ka Ja Rule zog viņa stilu.

Pirmo reizi par Ja Rule varējāt dzirdēt 1995. gada "Cash Money Click" komandas sastāvā. Par viņa sargeņģeli kļuva producents Ervings Lorenco, kurš hiphopa pasaulē kļuva pazīstams ar pseidonīmu Irv Gotti.

Pirmais hits "It’s Murder" tika ierakstīts Ja Rule debijas albumam "Venni Vetti Vecci". Kopš tā laika viņa dziesmas radiostacijām likās visai pieņemamas un ēterā sāka atskaņot tādus skaņdarbus kā "Between You and Me", "Put It on Me" un "I Cry". Tas ļāva 2001. gadā izdot disku "Pain is Love", kuru pieņemts uzskatīt par labāko no Dža albumiem.

Par galveno hitu kļuva melodiskais "Livin’ It Up", kura pamatā sampls no Stīvija Vondera daiļrades. Populārs kļuva remikss dziesmai "I`m Real" ar Dženiferu Lopesu.

"Pain Is Love" albuma panākumi izveidoja Ja Rule par tādu kā lokomotīvi, kurš, sasniedzot labu gaitu, izveda aiz sevis vēl vairākus citu izpildītājus.

Ja Rule paralēli sāka arī kino karjeru - ar populāro filmu "The Fast and the Furious". No pārējām viņa lomām var atzīmēt filmu "Scarry Movie 3".

Runājot par masu medijiem, Ja Rule un 50 Cent konfliktam tika atvēlēts samērā daudz vietas un laika. Pārīša aktivitātes: divi kautiņi starp Ja un 50 (abos Ja guva virsroku punktu ziņā), kā arī savstarpēja apmaiņa ar apsūdzībām, nepiedienīgu lamāšanos un tieši draudi. Kopumā mākslinieki neskumst paši un citiem neļauj skumt.

2004. gada albumu „R.U.L.E.” uzskata par milzīgu Ja panākumu kopš „Love Is Pain” laikiem.

2008.gada sākumā ieplānots laist klajā jaunu izpildītāja albumu. Pēdējo laiku topu virsotnēs ir parādījušās tādas kompozīcijas kā „Uh, Oh” un „Your Body”, pārliecinoši tiek satricināti naktsklubi visā pasaulē, kā arī radiostaciju topu virsotnes un Billboard.

Kompānija – organizators "Urbania Group" ir izpildītāja Ja Rule ekskluzīvais pārstāvis Baltijā, Krievijā un Skandināvijā. Pagājušajā gadā "Urbania Group" organizēja Ja Rule koncertu Maskavā, pēc kā tika nolemts organizēt Ja Rule uzstāšanos nākamās tūres ietvaros Rīgā. Starp nākamajiem plānotajiem 2008. gada projektiem – tādu zvaigžņu tūres kā Akon, Wyclef Jean, Rihanna, Snoop Dogg, 50 Cent un daudzu citu.

Nepalaidiet garām iespēju redzēt un dzirdēt savu elku Rīgā. Koncerta biļetes var iegādāties visās "Biļešu servisa" kasēs.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams