Marts ikkatru gadu ir laiks, kad neatkarīgi no ārā valdošajiem laika apstākļiem mēs aizvien vairāk ilgojamies pēc pavasara svaigā gaisa un pirmajiem saules stariem, kas līdzi nes ne tikai labāku omu, bet arī košākas krāsas un pozitīvākas emocijas visapkārt. Tieši tāpēc tikai pašsaprotama ir vēlme likt malā ziemas sezonai pieskaņotos neitrālos toņus un izvēlēties ko krietni vien košāku un dzīvespriecīgāku.

Tāpat kā apģērbu modē, arī mājas interjerā pavasaris ienāk ar svaigām vēsmām, pārvēršot mājokli par saules pielietu oāzi, kurā smelties iedvesmu darba ikdienai un laiskām brīvdienām ģimenes lokā. Lai pāreju no ziemas uz pavasara interjera elementiem padarītu vēl priekpilnāku, piedāvājam iepazīties ar vairākiem interjera priekšmetiem - radošajām dzīvojamās istabas, virtuves, vannasistabas un guļamistabas noformējuma idejām, kas kalpos kā lielisks atspēriena punkts jaunās sezonas ieskandināšanai.

Sākot ar galda lampām, svečturiem, sienas plauktiem, spoguļiem un spilveniem, līdz pat dvieļiem, paklājiem, gultasveļas komplektiem un dažādiem sadzīvē noderīgiem virtuves piederumiem - košais pavasara gars ir jūtams it visur, un kāpēc gan neļauties tam jau šobrīd, tādējādi kaut mazliet pasteidzinot ilgi gaidīto sezonu maiņu?!

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams