Joprojām "OKartes skatuves" telpās turpinās cīņa par vērtīgo balvu - televizoru

FOTO: Publicitātes foto / LMK

Vakar LMK avantūrai "Ko tu darītu, lai iegūtu LMK" atsaucās 147 bezbailīgie, bet tikai 14 izturīgākie šova "OKartes Skatuve" dzīvoklī šobrīd turpina cīņu par jaunu televizoru un LMK tajā.

Viņi padoties negrasās! Seko līdz tiešraidēm LMK šodien pulksten 10; 12; 14, 18 un 21, kā arī trešdien plkst. 10; 12; 14 un 18, ja vien būs vēl kāds, kurš turas pie TV. Kurš iegūs TV un LMK?

LMK avantūra "Ko tu darītu, lai iegūtu LMK" sākās vakar vakarā pulksten 18 Rīgas Centrālajā stacijā un izraisīja plašu publikas interesi. Kamēr nepacietīgākie jau gaidīja reģistrācijas sākumu, sanākušos ar azartiskām dziesmām uzmundrināja muzikālā šova "OKartes Skatuve" grupa "nu un". Atvēlētajā laikā dalībai avantūrā pieteicās 147 dullie!

Ar izlozes palīdzību tika noteikti tie 20 veiksmīgākie, kuri "OKartes Skatuves" dzīvoklī turpinās cīņu par LMK balvām - televizoru, datoru un mobilo telefonu. No Rīgas Centrālās stacijas uz šova dzīvokli avantūristi devās ar "Party Bus" autobusu, kurā visi ar jautrību gatavojās lielajai cīņai. Diemžēl azarta karstumā divi dalībnieki bija aizmirsuši dokumentus, kas saskaņā ar LMK noteikumiem liedza viņiem tālāku dalību. LMK izaicinājumu pieņēma un akcijai "pieslēdzās" 18 pārgalvji.

Kamēr spēkus vadīja entuziasms un izklaidi nodrošināja "OKartes Skatuves" grupas, tikmēr neviens par padošanos pat negrasījās domāt. Taču nakts klusums, TV kameras un akcijas uzraugu klātbūtne kāpināja spriedzi, līdz nogurums darīja savu - pulksten 1.30 pēc sešu stundu cīņas izstājās pirmais dalībnieks. Līdz 5:00 no rīta izstājās vēl divi. Līdz ar gaismu no cīņas izstājās vēl kāda dalībniece. Viņa saprata, ka pretinieki noskaņoti ļoti ilgai cīņai, bet viņai vēl jādodas uz darbu.

Pēc pirmās nakts 14 avantūristi turas pie LMK, pat aci nemirkšķinādami.

Seko līdzi dullajiem akcijas tiešraidēs izklaides kanālā LMK! Pieslēdzies!

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO