"Chrysler" mērķis kļūt par videi draudzīgāku kompāniju ir mainījis nākotnes modeļu vīziju. Lai arī lielākā daļa auto industrijas izstrādā līdzīgas videi draudzīgas tehnoloģijas, "ChryslerGroup" modeļi atšķiras ar interesantu un emocionālu pieeju automašīnu dizainam.

"Chrysler ecoVoyager Concept" ir aprīkots ar elektromotoru un ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģiju. Elektriskais dzinējs attīsta 268 ZS jaudu, un, lietojot tikai elektrisko enerģiju, "ecoVoyager" spēj veikt 65 km, kas ir pilnībā pietiekami ikdienas vajadzībām.

Ja ir vajadzība pārvietoties lielākos attālumos, tad elektromotoram talkā nāk ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģijas, kas ļauj veikt vēl līdz pat 480 km.

"ecoVoyager" dizains ir izstrādāts tā, lai ikdienas pārvietošanos padarītu par patīkamu laika pavadīšanu. Liels panorāmas jumts ļauj visiem četriem braucējiem izbaudīt baudīt apkārtni, savukārt vidējā statņa neesamība un plaši atveramās durvis atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu no automašīnas. Visas piedziņas tehnoloģijas ir novietotas zem "ecoVoyager" grīdas, kā dēļ salons ir plašs un ietilpīgs.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams