FOTO: TVNET

Jau nākamnedēļ, 5.martā, astoto reizi Latvijā norisināsies ikgadējais «Sieviešu dienas rallijs». Līdz šim pasākumam pieteiktas 658 ekipāžas un atlikušas vien 30 brīvas vietas, bet jau tagad zināms, ka tas ir jauns neoficiāls Ginesa pasaules rekords.

Šobrīd šis rekords oficiāli pieder Indijai, kur 2014.gada februārī līdzīgā pasākumā piedalījās 467 ekipāžas un kopā 934 sievietes. Skatoties pēc šā brīža datiem, Latvija šo sasniegumu ir pārspējusi – līdz 23.februārim «Sieviešu dienas rallijā 2016» reģistrētas 658 ekipāžas un kopā 1316 sievietes, bet, ņemot vērā, ka katrā ekipāžā vidēji ir četras dāmas, to kopējais skaits var sasniegt pat vairāk nekā divus tūkstošus.

Pieteikuma anketa.pdf

Pirmo reizi «Sieviešu dienas rallijā» tā astoņu gadu pastāvēšanas vēsturē starts vienlaikus norisināsies divās dažādās Latvijas pilsētās, proti, Vidzemes maršrutā rallija dalībnieces uzņems Valmiera, savukārt Dobele pie sevis aicina tās sievietes, kuras izvēlējušās braukt Zemgales maršrutā.

«Sieviešu dienas rallija» dalībnieces gan laukumā aiz Dobeles Kultūras nama, Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā, gan pie Valmieras Kultūras centra ieradīsies ap plkst. 8.00 rītā, bet svinīgais starts (Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā uz Zaļās ielas un pie Valmieras Kultūras centra uz Katrīnas ielas) paredzēts pulksten 10.00.

Pieteikuma anketa.pdf

Divas stundas, līdz visas sievietes - autobraucējas dosies trasē, varēs izmantot lietderīgi. «Esat laipni gaidītas Valmierā! Līdz startam aicinām jūs apmeklēt Valmieras vecpilsētu, doties rīta pastaigā gar Dzirnavu ezeriņu un Valmieras Kultūras centrā apskatīt kopas «Vidzeme» veidoto fotoizstādi «Valmiera svin!». Tas ir labs veids, kā uzzināt ko vairāk par Valmieru un to, kā mēs svinam svētkus. Noteikti izmantojiet iespēju nobaudīt gardumus kādā no pilsētas kafejnīcām. Savukārt par atbilstošu atmosfēru startā parūpēsies pūtēju orķestris «Signāls»,» pauž Valmieras Kultūras centra direktors Toms Upners. Dobeles pilsētā dāmām būs iespēja apskatīt Dobeles Amatu māju, radošo darbnīcu «Ieadi savu valdziņu šallē Latvijai – 100» Kultūras namā, darbosies arī mājražotāju tirdziņš tirgus laukumā, un visām «Sieviešu dienas rallija» dalībniecēm paredzēta fotografēšanās ar Dobeles pils dāmām un īpaši sievietēm sarūpēti muzikāli pārsteigumi.

Šā gada rallija maršrutā sievietēm būs jāapmeklē vairāki kontrolpunkti, kuros jāveic dažādi aizraujoši, neordināri uzdevumi. Pasākuma otrā daļa risināsies galvaspilsētā. Pirmo reizi pasākuma rīkotāji varēs sekot arī līdzi katras ekipāžas atrašanās vietai un braukšanas ātrumam.

Oficiālais «Sieviešu dienas rallija» finišs paredzēts modes un izklaides centrā «Rīga Plaza», kur arī no plkst. 18.00. dalībnieces pulcēsies uz sarkanā paklāja, gozēsies starmešu gaismās, relaksēsies, baudīs mākslinieku sarūpētos priekšnesumus un izklaidēsies Ufo sabiedrībā, grupas «Mākoņstūmēji» mūzikas pavadībā. Savukārt arī boulinga un izklaides centrā «Fantasy Park» paredzētas dažādas aktivitātes tieši par godu «Sieviešu dienas rallija» dalībniecēm.

Kā katru gadu, apbalvošanas ceremonijā «Sieviešu dienas rallija» dalībniecēm pasniegs atbalstītāju sarūpētas balvas vairākās nominācijās un suminās trīs ātrākās ekipāžas katrā maršrutā.

Sīkāka informācija par «Sieviešu dienas ralliju» un pieteikšanās mājaslapā www.womensdayrally.com.

Pieteikuma anketa.pdf

«Sieviešu dienas rallija» oficiālais auto jau trešo gadu ir «Ford». Atbalsta modes un izklaides centrs «Rīga Plaza» – uzticīgs partneris jau piecu gadu garumā, veikalu tīkls «Maxima», kredītkompānija «Lateko Līzings», bet oficiālā degvielas uzpildes stacija - «Neste Oil».

Astoņu gadu laikā «Sieviešu dienas rallijs» kļuvis par neatņemamu šo svētku svinēšanas tradīciju daudzām Latvijas sievietēm, un tas uzskatāms par lielāko šāda veida pasākumu ne tikai mūsu valstī, bet arī Baltijā. Rallijs ikvienai tā dalībniecei ir gada gaidītākais notikums un īsts piedzīvojums, kurā var gūt daudz adrenalīna un neaizmirstamu emociju. Pat viskaislīgākā autobraucēja sacensību karstumā prot izskatīties skaisti, spēkus uzdevumu pildīšanai netaupa, bet uz ceļa uzvedas pieklājīgi, ievērojot visus ceļu satiksmes noteikumus un drošas braukšanas principus. Rallijā ik gadu piedalās aptuveni 2 tūkstoši sieviešu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO