«Jumprava»

FOTO: Publicitātes foto

3. oktobrī ar koncertu Ogres Kultūras centrā grupa «Jumprava» sāk savu 30 gadu jubilejas koncerttūri. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, grupa viesosies vēl trīs pilsētās un 14. novembrī Rīgā, koncertzālē «Palladium». Koncertos varēs baudīt ne tikai grupas labākās dziesmas no grupas 30 gadu pastāvēšanas laika, bet arī kompozīcijas no jaunā albuma «Laiks runā».

Tūre viesosies vēl trīs pilsētās - papildus jau izsludinātajiem koncertiem Ogrē, Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Jēkabpilī grupa koncertēs arī Madonas kultūras namā (5. novembrī), Mālpils kultūras centrā (7. novembrī) un pašā gada nogalē – 27. decembrī - tūri noslēgs Ventspils Teātra namā «Jūras vārti». Kopumā, atzīmējot savu 30 gadu jubileju, grupa «Jumprava» viesosies 10 Latvijas reģionu pilsētās un īpašus koncertus 13. un 14. novembrī sniegs koncertzālē «Palladium».

Aigars Grauba saka: «Esam kādu laiku klusējuši, bet tagad atkal ir sajūta, ka mums ir ko teikt, un mūziķim tas vislabāk padodas caur dziesmām.»

Jaunajā albumā «Laiks runā», kuru «Jumprava» prezentēja 13. maijā, iekļautas 13 dziesmas, kuras grupa 80. - 90. gados spēlējusi koncertos, taču nav iekļāvusi nevienā no sešiem iepriekš izdotajiem albumiem. Šīs dziesmas tika piemirstas, tāpēc šī atgriešanās ir īpaši nozīmīga gan grupai, gan tās faniem un atbalstītājiem, kas palīdzējuši šīm dziesmām atdzimt no jauna.

Gatavojoties tūrei, grupa aktīvi mēģina koncertprogrammu un iegulda lielu darbu, lai faniem un atbalstītājiem koncertos nodrošinātu labāko sniegumu un sagādātu spilgtas emocijas.

Visi koncertu datumi un norises vietas šeit:

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO