Amerikāņu aktrise Kima Beisingere (Kim Basinger) spēlēs erotiskās filmas «Fifty Shades of Grey» («Greja piecdesmit nokrāsas») turpinājumā. «Oskarotā» aktrise ieguvusi Elēnas Linkolnas, galvenā varoņa Kristjena Grema bijušās mīļākās un biznesa partneres, lomu.

Kinolentē «Fifty Shades Darker» («Tumsa piecdesmit nokrāsās») galvenās lomas atveidos Dakota Džonsone un Džeimijs Dornans. Turpinājumā atgriezīsies arī oriģinālās daļas aktieri Lūks Graimss, Eloīze Mamforda un Makss Martini.

«Mēs drīz sāksim filmēšanu,» Anastasijas Stīlas lomas atveidotāja Džonsone sacīja intervijā televīzijas raidījumam «Access Hollywood». «Es domāju, ka būs aizraujoši atgriezties filmā un turpināt varoņu attīstību. Sižets tagad ir gandrīz kā trillerim, dažbrīd kļūst baisi.»

Taču Džonsone atzīst, ka viņai esot grūti izģērbties kameras priekšā. «Es nekad nejūtos ērti, ja mani tā redz,» viņa teica. «Jo tas nav privātā vai intīmā gaisotnē.»

Kā jau ziņots, pēc pirmās filmas no franšīzes aizgāja režisore Sema Teilore-Džonsone. Otro un trešo kinolenti uzņems režisors Džeimss Folijs.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams