Ilustratīvs attēls

FOTO: LETA

No kopumā 297 protokoliem, kas Rīgā aizvadītajā nedēļā noformēti par netīrītām ietvēm un jumtiem, 29 attiecas uz pašvaldības SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» (RNP) apsaimniekotajām teritorijām, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domē.

Pārsvarā šie protokoli RNP teritorijās noformēti par laicīgi nenotīrītām ietvēm, norāda domē. Pēc brīdinājuma saņemšanas minētās teritorijas tikušas sakārtotas prioritārā kārtā, apgalvo domē.

Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis skaidroja, ka naudas sodi pārkāpējiem tiek piemēroti «galējās situācijās», jo mērķis nav iekasēt soda naudas, bet gan panākt pilsētas teritorijas sakārtošanu. Savukārt pašvaldības uzņēmumam RNP pašvaldības iestādes - Administratīvā inspekcija un policija - nevar piemērot naudas sodu, bet gan noformēt apskates protokolu un uzdot nekavējoties konkrētās teritorijas sakārtot, skaidroja Vidauskis.

Kā ziņots, pagājušās nedēļas laikā Rīgas domes Administratīvā inspekcija un Rīgas Pašvaldības policija (RPP) noformējusi ap 300 protokolu par sniega un ledus nenotīrīšanu no ietvēm un jumtiem, pastāstīja Rīgas domes pārstāvis Vidauskis.

Apmēram trešdaļa protokolu ir par jumtiem, kas nav attīrīti no sniega.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO