Milans Jurčina

FOTO: Kaspars Volonts

Slovāku aizsargs Milans Jurčina labprāt būtu vēlējies palikt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandā Rīgas «Dinamo» arī šosezon, taču kluba vadība lēma citādi, norādīja spēlētājs.

Pašlaik 32 gadus vecais Jurčina pārstāv Horvātijas vienību Zagrebas «Medveščak», kur viņš šosezon 39 spēlēs reģistrējies ar četriem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, bet iepriekšējā sezonā viņš cīnījās Rīgas «Dinamo» rindās.

«Mums gataviem jābūt katram mačam. Jāapzinās, ka šī ir kārtējā spēle sezonā, tāpēc nevajag domāt, kas nāks pretī - draugi vai bijušie komandas biedri. Mums ir vajadzīgi punkti, un tas ir pats svarīgākais,» uzsvēra Jurčina. «Jau sezonas sākumā spēlējām šeit. Ir forši atgriezties, jauka arēna, un vienmēr šeit ir daudz fanu.»

«Par Rīgu man ir daudz labu atmiņu - ne tikai laukumā, bet arī ārpus tā. Komandas biedri bija forši. Es būtu gribējis palikt Rīgas «Dinamo», taču kluba vadība meklēja ko citu,» atklāja Jurčina.

Komandas šosezon savstarpēji tikušās jau trīs reizes - sezonas ievadā septembra sākumā «Medveščak» savā laukumā bija pārāka pagarinājumā ar 2:1, septembra beigu daļā ar 2:1 jau uzvarēja Rīgā, bet 22.decembrī rīdzinieki izbraukumā droši pieveica konkurentus ar 3:0.

«Medveščak» ar 65 punktiem ir Rietumu konferences devītajā vietā, tomēr tā jau aizvadījusi 48 spēles, kamēr Rīgas «Dinamo» ar 54 punktiem 43 mačos atrodas šīs konferences 12.pozīcijā. Kāroto astoto vietu, kas nodrošina iespēju sacensties Gagarina kausa izcīņā, šobrīd ar 67 punktiem 47 spēlēs ieņem Slovākijas klubs Bratislavas «Slovan».

«Īpaši Rīgas «Dinamo» gaitām šobrīd līdzi nesekoju, ir sanācis aprunāties vien ar Jakubu Sedlāčeku. Kā jau teicu, ir jānoskaņojas tā, it kā šis būtu kārtējais mačs. Nav svarīgi, kāds pretinieks - Rīgas vai Maskavas «Dinamo». Spēlējam Ziemeļamerikas hokeju, kas ir fizisks un diezgan vienkāršs, turklāt mums pašiem Zagrebā ir mazais laukums. Līdz regulārās sezonas beigām nav palicis daudz, tāpēc mums ir jāizcīna maksimāli daudz uzvaru,» pauda Jurčina.

Turpinājumā Rīgas «Dinamo» hokejistiem piektdien un svētdien gaidāmi izbraukumi pie Podoļskas «Vitjaz» un Maskavas «Dinamo», bet pēc tam tiks aizvadītas septiņas mājas spēles pēc kārtas.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO