Karloss Frade

FOTO: Mikus Kļaviņš, VEF Riga

Lai arī Latvijas čempionvienība basketbolā «VEF Rīga» pirmdien VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta mačā piekāpās Krievijas superklubam Maskavas CSKA, kas ir turnīra līderi un ļoti spēcīgs pretinieks, rīdziniekiem bija jānospēlē labāk, uzskata «VEF Rīga» galvenais treneris Karloss Frade.

«VEF Rīga» pirmdien ar 77:92 (25:26, 21:30, 11:16, 20:20) zaudēja Maskavas CSKA vienībai.

«Neesam apmierināti ar spēli. Kaut CSKA ir ļoti spēcīgs pretinieks, vajadzēja nospēlēt labāk,» uzskata Frade. «Nebijām pietiekami labi, īpaši pirmajā puslaikā devām viņiem vieglus punktus, nevis viņi to nopelnīja un bija meistarīgāki. Jācenšas rast labāki risinājumi mūsu uzbrukumam, jo tas mums bieži klibo.»

Lai arī pirmajā ceturtdaļā abas komandas aizvadīja ļoti sīvu spēli, CSKA basketbolistiem nespējot palielināt punktu starpību lielāku par sešiem punktiem, bet spēles nogriezni noslēdzot tikai ar viena punkta pārsvaru, turpinājumā «VEF Rīga» nespēja turēties pretī viesu komandai, līdz ar to ciešot kārtējo zaudējumu Vienotās līgas spēlē.

Tikmēr CSKA komandu vadošais grieķu speciālists Dimitris Itudis uzskata, ka «Rīgas klubs ir ļoti enerģiska komanda ar talantīgiem spēlētājiem».

«Pirmajā puslaikā dominējām uzbrukumā, bet paši labi neaizsargājāmies, trešajā ceturtdaļā arī sākām strādāt aizsardzībā un radās labs balanss starp uzbrukumu un aizsardzību, uzvarējām pelnīti,» norādīja Itudis.

Vienotās līgas kopvērtējumā pašlaik «VEF Rīga» ar trim uzvarām 11 spēles ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē, bet CSKA ir pirmajā vietā.

    Lasīt un pievienot komentāru

    JAUNĀKIE FOTO