Kūdras ražošanas kompānija SIA «Pindstrup Latvia» saņēmusi ekonomikas ministres Danas Reiznieces-Ozolas (ZZS) īpašo balvu par labi apmaksātu darbvietu radīšanu.

Kā pastāstīja ekonomikas ministres pārstāvis Arno Pjatkins, vakar notikušajā «Eksporta un inovācijas balvas 2015» ceremonijā Reizniece-Ozola «Pindstrup Latvia» pasniegusi savu īpašo balvu - šaha galdiņu.

Ministres speciālbalva uzņēmumam tika pasniegta, jo «Pindstrup Latvia» šajā gadā radījis visvairāk labi apmaksātu darbvietu.

«»Pindstrup Latvia» šī gada deviņos mēnešos ir radījusi 466 jaunas darbvietas un vidējais atalgojums uzņēmumā ir 810,55 eiro,»

norādīja Pjatkins.

Kā ziņots, kūdras ražošanas kompānija SIA «Pindstrup Latvia» pagājušajā gadā strādājusi ar 44,8 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā iepriekšējā gadā apgrozītie 40,4 miljoni eiro, liecina SIA «Firmas.lv» informācija.

Savukārt uzņēmuma peļņa augusi divkārt - no 1,8 miljoniem eiro 2013.gadā līdz 3,8 miljoniem pērn.

«Pindstrup Latvia» vadības ziņojumā teikts, ka pārskata gads nebija labvēlīgs kūdras ieguvei, jo mainīgie laika apstākļi neļāva iegūt kūdru plānotajā apjomā, savukārt kūdras substrātu tirgus pasaulē vēl arvien bija labvēlīgs uzņēmumam. Pārskata gadā kompānija turpināja veikt ieguldījumus pamatlīdzekļos, lai nostiprinātu ražošanas bāzi turpmākajiem ražošanas periodiem.

Kompānijas plānos ir gabalkūdras ražošana, ražošanas sortimenta pilnveide un pārdošanas apjomu palielināšana uz ārzemēm.

«Pindstrup Latvia» reģistrēts Talsos 2004.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 4 658 168 eiro.

Uzņēmuma kapitāldaļas pilnībā pieder Dānijā reģistrētajai «Pindstrup Mosebrug», un pārdošana notiek mātessabiedrībai un radniecīgajai sabiedrībai «Pindstrup Mosebrug» Spānijā.

Jau ziņots, ka šogad Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā konkursā «Eksporta un inovācijas balva 2015» eksporta čempiona titulu ieguva Rīgas Stradiņa universitāte.

Tāpat dažādās kategorijās par uzvarētājiem tika atzīti uzņēmumi SIA «Livonia Print», SIA «D Dupleks», SIA «Milzu!», AS «SAF Tehnika» un SIA «Velo Sock».

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams