Tims Sestito

FOTO: Kaspars Volonts

Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Kari Heikile pēc svētdien mājās izcīnītās uzvaras ar 2:0 pār Toljati «Lada» uzsvēra, ka mājinieki demonstrējuši labu komandas spēli, kā arī atklāja, ka Latvijas kluba uzbrucējs Tims Sestito, visticamāk, ir iedzīvojies smadzeņu satricinājumā.

Heikile preses konferencē sacīja, ka uzvara ir visas komandas nopelns. «Pieļāvām arī kļūdas, taču spēlētāji cits citam daudz palīdzēja un spēja kļūdas labot,» norādīja «Dinamo» galvenais treneris.

Somijas speciālists bija priecīgs par izcīnītajiem trīs punktiem, kuri Latvijas klubam ir ļoti svarīgi, kā arī apmierināts ar komandas sniegumu.

Neveiksmīga epizode mājiniekiem bija otrajā periodā, kad Sestito guva traumu pēc sadursmes ar diviem pretspēlētājiem. Viņš pēdējā trešdaļā vairs nespēlēja, un treneris skaidroja, ka ir aizdomas, ka centra uzbrucējs guvis smadzeņu satricinājumu, taču šī diagnoze vēl jāapstiprina kluba ārstam.

«Lada» galvenais treneris Artis Ābols skaidroja, ka viņa vadītā komanda slikti aizvadījusi pirmo periodu, kurā spēlētāji stāvējuši un skatījušies, kā spēlē pretinieki. Situācija uzlabojusies otrajā periodā, taču kļūda skaitliskajā vairākumā novedusi pie otriem zaudētajiem vārtiem. «Tas bija izšķirošais brīdis spēlē,» uzskatīja Ābols, sakot, ka pretinieki labi darbojušies aizsardzībā.

Rīgas «Dinamo» izcīnīja 14. uzvaru 35 spēlēs un ar 41 punktu pakāpās uz priekšpēdējo, 13. vietu Rietumu konferencē, apsteidzot Čerepovecas «Severstaļ», kam ir 39 punkti 34 mačos. No labāko astotnieka, kas pēc regulārā čempionāta piedalīsies Gagarina kausa izcīņā, rīdzinieki atpaliek par 13 punktiem. Toljati «Lada» cieta 24. zaudējumu 36 spēlēs un ar 41 punktu ir 13. vietā Austrumu konferencē.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO