Filips Kirkorovs

FOTO: RIA Novosti/Scanpix

Nākamā gada pavasarī ar jaunu koncertprogrammu Rīgā viesosies Krievijas estrādes mākslinieks Filips Kirkorovs, informēja koncertaģentūras «M Events» sabiedrisko attiecību menedžere Danute Vareikaite. Kirkorovs 29. martā «Arēnā Rīga» viesosies ar programmu «Es», kas radīta sadarbībā ar pasaulslaveno «Cirque du Soleil» režisoru Franko Dragoni.

Tiek solīts, ka izsmalcinātais un tehnoloģijām bagātais šovs «Es» būs bezprecedenta notikums ne vien Krievijas, bet arī pasaules popmūzikā. Jaunās koncertprogrammas «Es» pirmizrāde notiks martā Maskavā, Kremlī.

Jaunajam Kirkorova šovam horeogrāfiju priekšnesumam veidos Tonijs Testa, kurš strādājis ar Kailjas Minogas šovu «Aphrodite», bet kostīmus dziedātājam radīs gan Krievijas augstās modes metrs Valentīns Judaškins, gan Itālijas modes nama «Dolce & Gabbana» pārstāvji, gan slavenais Amerikas dizaineris Gregs Laurens.

Speciāli jaunajai programmai radīts jauns muzikālais materiāls, bet koncertā izskanēs arī Kirkorova populārākie hiti.

Sapnis par sadarbību ar slaveno režisoru Kirkorovam radies pirms 12 gadiem, kad viņš Lasvegasā apmeklējis dziedātājas Selīnas Dionas šovu «A New Day», kuras režisors bija Dragone.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO