14. oktobrī slēgtā pasākumā norisinājās Latvijā pirmās un vienīgās «repa slavas sienas» atklāšana krogā «Ūsas», kurā piedalījās vairāk nekā 30 pašmāju hiphopa izpildītāji, kuri, pēc projekta autoru domām, ir devuši neatsveramu ieguldījumu šīs kultūras veidošanā un attīstībā. Uz sienas svinīgās daļas atklāšanu tika aicināti arī mediju pārstāvji un paši izpildītāji, kuri nepiespiestā gaisotnē varēja izbaudīt vakara svinīgo atmosfēru krogā «Ūsas», kas mūziķu aprindās zināms arī kā «Latvijas pirmā repkafejnīca».

«Pirmās idejas par izstādes izveidi aizsākās jau šīs vasaras sākumā, un mums ir liels prieks, ka izdevās šo projektu īstenot! Manuprāt, ir lieliski, ja mums ir vieta un iespēja pieminēt visas šīs talantīgās personības un pateikt lielu paldies par visu, ko viņi ir darījuši latviešu hiphopa kultūras labā. Sākām ar, mūsuprāt, lielākajiem Latvijas repa izpildītājiem, dīdžejiem un bītmeikeriem, taču ar laiku ir plānots papildināt sienu ar vēl jaunām personībām gan no izpildītāju, gan no kultūras entuziastu puses. Citējot reperi Edavārdi: «Tas viss ir tikai sākums!»» - ideju komentē «Ūsu» menedžere Līva Liepa.

Oficiālā atklāšana plašākai publikai notiks piektdien, 16. oktobrī, Mārstaļu ielā 12, kurā tiek aicināti arī visi pašmāju hiphopa mūzikas fani, kultūras pazinēji, atbalstītāji, interesenti un visi, kuriem pašmāju reps ir tikpat tuvs, cik pašiem izpildītājiem un organizatoriem.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams