FOTO: Aculiecinieka foto

Pavisam nesen laulības ostā iestūrēja pašmāju dīva Olga Rajecka un mūzikas speciālists Ivo Bankavs. Izrādās, Olgas dēļ vīrietis atteicies no dēla un nav tam piešķīris pat savu uzvārdu.

Olgas Rajeckas jaunā vīra Ivo Bankava bijusī mīļotā Irita Baumane 11.jūlijā pasaulē laida pāra kopīgo dēlu Edvardu, kuru plānoja abi vecāki, bet rūpes un visu atbildību par bērnu uzņemas tikai sieviete. Jaunais tēvs pat atteicies dēlam dot savu uzvārdu.

Preses izdevumam «Privātā Dzīve» Irita stāsta, ka bērns bija plānots, pāris vairāk nekā gadu apzināti centās tikt pie bērna. Arī sākot attiecības, viena no pirmajām lietām, kuru Ivo jautājis sievietei, bijusi - vai viņa vēlas trešo bērnu, jo sieviete ir māmiņa vēl diviem bērniem.

Sieviete noliedz, ka ar bērna palīdzību mēģinājusi noturēt Ivo, jo ko gan noturēt, ja pāra starpā valdījusi idille, nekādu strīdu un domas par attiecību krīzi.

Par Ivo romānu ar dziedātāju Olgu Rajecku Irita uzzinājusi no preses, to, ka primadonna lakstojas apkārt Ivo, sieviete pamanījusi, bet nedomāja, ka Olga spētu būt tik zemiska un pārkāpt principus, mēģinot izjaukt ģimeni.

Uzzinot par Ivo un Olgas attiecībām, no Iritas puses nekādas scēnas nav bijušas, sieviete vienkārši mēģinājusi saglābt savu ģimeni, attiecības. Olga attiecību modeli, kurā aug divi bērni, tiek gaidīts trešais, neuztver kā ģimeni un tāpēc bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem izjaukusi ģimeni, sakot, ka to nedara, jo pāris nav precējies.

Iritai nezinot par attiecību izjukšanu, Ivo pēc darba bieži palika Rīgā pie mammas, lai tikai nebrauktu uz Saulkrastiem, kur mitinās viņa ģimene, bet beigās izrādījās, ka vīrietis nakšņojis pie Olgas.

Visam punktu pielikusi vīrieša došanās pēc Ziemassvētku dāvanām abiem bērniem: no iepirkšanās Ivo mājās tā arī nepārradās.

Vēlāk no Saulkrastu mājas tika izmesta sieviete ar abiem bērniem un mazuli zem sirds, tā ir tā pati māja, kurā Olga svinēja Līgo svētkus, pozicionējot, ka tā ir viņas māja.

Pēc laika Iritai tika atņemta arī automašīna, ar kuru nu braukā Olga un viņas meita Marija.

Nu vīrieša sapnis ir piepildījies, viņš ir kļuvis par tēvu, bet savu bērnu joprojām nav redzējis, kaut gan ik dienu brauc garām vietai, kurā mitinās bijusī mīļotā un viņa dēls Edvards.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO