Aizsardzības ministrija (AM) uzsākusi palīdzības akciju, kurā aicina ziedot praktiskas lietas, kas būtu noderīgas Ukrainas karavīru bērniem jaunā mācību gada uzsākšanai, aģentūra BNS uzzināja AM.

AM norāda, ka šā gada martā Krievijas okupācijas dēļ Ukrainas Bruņoto spēku karavīri un viņu ģimenes bija spiestas pamest savas dzīvesvietas Krimā un pārcelties uz Mikolajevas apgabalu. Šogad jaunajā mītnes vietā uz skolu dosies ap 190 šo karavīru bērnu vecumā līdz 19 gadiem.

Lai palīdzētu piespiedu pārcelšanās rezultātā cietušajām Ukrainas karavīru ģimenēm un atvieglotu viņu ikdienas rūpes, Aizsardzības ministrija, atsaucoties uz Ukrainas Bruņoto spēku Ģenerālštāba lūgumu, ir uzsākusi palīdzības akciju, kurā aicina ziedot praktiskas lietas, kas būtu noderīgas jaunā mācību gada uzsākšanai. Ministrija izsūtījusi aicinājumu aizsardzības nozares darbiniekiem un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīriem piedalīties akcijā, lai sniegtu atbalstu Ukrainas karavīru bērniem, uzsākot skolas gaitas jaunajā mācību gadā.

Līdz 15.augustam aizsardzības nozarē strādājošie ir aicināti ministrijā nogādāt skolas gaitām nepieciešamās kancelejas preces, kā arī skolas somas. Augusta vidū ar Latvijas vēstniecības Ukrainā atbalstu sūtījums tiks nogādāts bērniem Mikolajevā.

Tāpat AM un Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) aicina ikvienu iedzīvotāju nepalikt vienaldzīgiem un pievienoties aizsardzības nozarē strādājošajiem šajā palīdzības akcijā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams