No šīs nedēļas Latvijā vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos pieejams viedtālrunis Nokia Lumia 930. Tam ir 20 megapikseļu kamera, 5 collu augstas izšķirtspējas OLED displejs, Windows Phone 8.1 operētājsistēma. Lumia 930 izsmalcinātais korpuss veidots no alumīnija un polikarbonāta.

Nokia Lumia 930 uzņem nevainojamas kvalitātes attēlus un video – to nodrošina 20 megapikseļu PureView kamera ar ZEISS optiku, optiskā attēla stabilizācija (OIS) un Dual LED zibspuldze. Viedtālrunī iebūvētie četri mikrofoni un Nokia Rich Recording funkcija ieraksta izcilas kvalitātes skaņu, ierakstā apslāpējot nevēlamus fona trokšņus. Nokia Lumia 930 ir pirmais viedtālrunis, kas spēj ierakstīt un atskaņot Dolby Surround Sound augstākās kvalitātes audio – tieši tādu, kāda tā ir dzirdama dzīvē. Turklāt ar augstas izšķirtspējas platleņķa priekšējo kameru uzņemamas labas kvalitātes pašbildes jeb «selfiji».

Viedtālrunim ir 5 collu kristāldzidrs Full HD (1080p) OLED ekrāns, un tajā attēlotais redzams arī īpaši spilgta apgaismojuma apstākļos. Lumia 930, tāpat kā citu jaunāko Nokia Lumia viedtālruņu ekrānus, var lietot arī ar cimdiem.

2.2 GHz četrkodolu procesors, 32 GB iebūvētā atmiņa, 2 GB RAM nodrošina ātru darbu ar programmām, spēlēm un integrētajiem Microsoft pakalpojumiem Microsoft Office Mobile un One Drive. Šobrīd Windows Phone lietotņu krātuvē pieejamas vairāk nekā 250 000 lietotnes. Nokia Lumia 930 ir iebūvēts Qi standarta bezvadu uzlādes atbalsts.

Nokia Lumia 930 pieejams labākais karšu un navigācijas pakalpojums viedtālruņu tirgū – HERE Maps un HERE Drive+. HERE navigāciju ar balss norādēm ir iespējams izmantot arī bezsaistē, iepriekš lejupielādējot kartes.

Nokia Lumia 930 spilgti oranžā un melnā krāsā pieejams lielāko mobilo sakaru operatoru veikalos par aptuveno nesubsidēto mazumtirdzniecības cenu 650 eiro.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams