Aija Andrejeva un Alex

FOTO: Publicitātes foto

Šovakar (16.07.) plkst.20 Daugavas koncertzālē notiks Aijas Andrejevas koncerts «Soļi», kurā viņa svinēs savas dziedātājas karjeras desmit gadu jubileju. Kā informēja koncerta organizatori, programmā «Soļi» dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no iepriekšējos gados izdotajiem albumiem.

Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā Andrejevas izpildījumā skanēs «Kafijas krūze», «Tu un es», «Kā neviens», «Dvēselīte», kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem «Ziedonis. Lācis. Sievietes» un «Mežā».

«Katru dziesmu, ko iekļāvu šī koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam - tam, kas man licis notikt kā māksliniecei,» stāstīja Andrejeva. Māksliniece uzsvēra, ka programma un singls «Soļi» tapis, ieguldot visu sirdi. «Man ir liels prieks, ka varu sniegt tādu dāvanu klausītājiem un draugiem, ņemot vērā, cik ļoti daudz es pati esmu saņēmusi no viņiem šo desmit gadu laikā. Es zināju, ka gribēju īpaši nosvinēt šo jubileju, un man nekas nelikās labāk, kā to darīt kopā ar draugiem un atbalstītājiem. Nu jau, pateicoties lielajai skatītāju interesei un pieprasījumam, svinam jubileju gada garumā. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem.»

Ieeja koncertā būs jau no plkst.19. Biļetes, sēdvietas un galdiņi pieejami «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO