Urugvajas futbola izlases uzbrucējs Luiss Suaress neesot kodis Itālijas valstsvienības aizsargam Džordžo Kjelīni, bet gan konkrētajā situācijā vienkārši zaudējis līdzsvaru, savā vēstulē Starptautiskajai Futbola federāciju asociācijai (FIFA) atklājis pats Suaress.

Kā zināms, Urugvajas valstsvienība otrdien Pasaules kausa izcīņas D apakšgrupas mačā ar 1:0 pārspēja Itāliju, nodrošinot sev vietu astotdaļfinālā. Neilgi pirms gūtajiem vārtiem otrajā puslaikā Suaress, kā pēcāk bija redzams video atkārtojumos, iekoda plecā Kjelīni, taču sodu no tiesneša par to nesaņēma.

Tomēr ceturtdien Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) viņu uz četriem mēnešiem diskvalificēja no visām ar futbolu saistītām aktivitātēm, kā arī piesprieda deviņu maču diskvalifikāciju nacionālajā izlasē. Līdz ar to Urugvajai atlikušajā Pasaules kausa izcīņā, kurā tā sasniegusi astotdaļfinālu, nāksies sestdien iztikt bez sava rezultatīvākā spēlētāja.

Savā vēstulē FIFA, ko publicējusi aģentūra AP, kas rakstīta spāņu valodā, Suaress noliedz, ka būtu iekodis pretiniekam.

«Pēc kontakta ar pretinieku zaudēju līdzsvaru, kā rezultātā uzkritu Kjelīni,» atklāja Suaress. «Šajā situācijā atsitu savu seju pret spēlētāju, kas atstāja nelielu rētu uz mana vaiga un radīja stipras sāpes maniem zobiem.»

Kā zināms, šī nav pirmā reize, kad Suaress iesaistījies līdzīgā incidentā.

Jau 2010.gadā, spēlējot Nīderlandes vienībā Amsterdamas «Ajax», Suaress iekoda Eindhovenas PSV pussargam Otmanam Bakalam un diskvalifikācijas dēļ izlaida septiņas spēles.

Savukārt pērn aprīlī Anglijas premjerlīgas kluba «Liverpool» uzbrucējs iekoda Londonas «Chelsea» aizsargam serbam Broņislavam Ivanovičam, pēcāk saņemot desmit maču diskvalifikāciju.

Tāpat Suaress 2011.gadā saņēma ilgstošu diskvalifikāciju par francūža Patrisa Evrā rasistisku aizvainošanu.

Jau sestdien Urugvaja aizvadīs astotdaļfināla maču, kad sacentīsies pret Kolumbiju.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams