Banka «Citadele» radījusi inovatīvu iespēju - maksājumu karti vienlaikus izmantot arī kā elektronisko biļeti, reģistrējot braucienus Rīgas sabiedriskajā transportā, gluži tāpat kā ar e-talonu un apmaksājot braucienu no sava kartes konta. No 1. jūlija šāda karte ir pieejama ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

Banka «Citadele» ir pirmā Baltijā, kas piedāvā šādu risinājumu, pielāgojot maksājumu karti esošai sabiedriskā transporta norēķinu sistēmai.

Jaunā karte apvieno maksājumu kartes un e-talona funkciju. Tādējādi, iekāpjot Rīgas sabiedriskajā transportā, kartes īpašnieks var reģistrēt braucienu, pietuvinot maksājumu karti pie karšu lasītāja, un atsevišķa biļete vai e-talons nav nepieciešams.

Ar šo karti varēs ērti apmaksāt braucienus jebkurā «Rīgas satiksmes» transportlīdzeklī Rīgas pilsētā - autobusā, trolejbusā, tramvajā, kā arī «Rīgas mikroautobusu satiksme» minibusā.

Šī karte apvieno starptautiskas maksājumu kartes MasterCard un e-talona īpašības. Tā ir izmantojama gan norēķiniem tirdzniecības vietās un internetā, naudas iemaksai kontā un naudas izņemšanai no bankomāta, gan braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā, tāpat tai ir iespēja piesaistīt kredītlimitu.

Līdztekus e-talona funkcijai šīs kartes īpašnieks saņems arī visas citas priekšrocības, ko nodrošina banka «Citadele». Bez papildu samaksas ikviens jaunās kartes īpašnieks saņems arī «American Express» maksājumu karti, kas ļaus piekļūt īpašajām «SELECTS» programmas atlaidēm un citām priekšrocībām.

Karte ērtākai Latvijas iedzīvotāju ikdienai

«Mēs mērķtiecīgi strādājam, lai līdz ar bankas pakalpojumiem mūsu klientiem piedāvātu pievienoto vērtību ikvienā no svarīgākajiem produktiem. Jau līdz šim esam īpaši rūpējušies, lai klientiem «Citadeles» maksājumu karte nav tikai karte, bet ietver arī dažādas priekšrocības un atlaides. Tagad esam spēruši vēl vienu soli uz priekšu, sekojot līdzi tendencēm tehnoloģiju pasaulē, un papildinājuši maksājumu kartes sniegto priekšrocību klāstu ar vēl vienu funkciju – e-talonu vēl ērtākiem norēķiniem par sabiedriskā transporta izmantošanu. Šis risinājums noderēs gan tiem, kas ikdienā regulāri izmanto Rīgas sabiedrisko transportu, gan tiem, kas to izmanto retāk,» saka bankas «Citadele» valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.

«Rīgas satiksme» izsaka gandarījumu, ka pasažieriem tiek paplašinātas iespējas ērti norēķināties par sabiedrisko transportu. Gadījumā ar Citadeles maksājumu karti pasažieriem nevajadzēs rūpēties par biļešu iegādi un arī biļetes izvēli pirms brauciena. Tādējādi šo var uzskatīt par mūsdienīgu un uz klientiem vērstu norēķinu sistēmu,» saka RP SIA «Rīgas satiksme» valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.

Viena no pirmajām, kas pārbaudīja, kā praksē darbojas Citadeles maksājumu karte ar e-talona funkciju, bija Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte: «Ar sabiedrisko transportu galvaspilsētā pārvietojos ļoti bieži, jo katru nedēļu šeit dodos uz filmēšanos seriālā. Maksājumu karte ar e-talonu man noteikti ir ērtāka izmantošanai, jo tā nav jāpapildina kioskā vai jāuztraucas par atlikušo braucienu skaitu. Iepriekš man ir gadījies, ka iekāpju transportā, un nav ne e-talona, ne sīknaudas, bet maksājumu karte man vienmēr ir līdzi - nopīkstinu un braucu!»

Automātiski piemēros izdevīgākos tarifus

Ar jauno «Citadeles» maksājumu karti viena brauciena cena «Rīgas satiksmes» transportā būs 1,15 eiro, kas ir tāda pati kā viena brauciena cena iepriekšpārdošanā. Maksājumu karte ar e-talonu uzskaitīs braucienus kalendārā mēneša laikā un automātiski piemēros tādas pašas atlaides, kādas ir e-talonam iepriekšpārdošanā noteiktam braucienu skaitam vai mēnešbiļetei.

«Citadeles» maksājumu karti ar e-talonu ir izdevīgi izmantot arī tiem, kas brauc ar sabiedrisko transportu bieži un iegādājas mēnešbiļetes. Maksājumu kartē pēc katra reģistrētā brauciena tiek fiksēts braucienu skaits – ja to kopējā vērtība kalendārā mēneša laikā sasniedz summu, cik maksā mēnešbiļete, tad par nākamajiem braucieniem attiecīgajā mēnesī maksa vairs netiek ieturēta.

Ir padomāts arī par to, lai maksājumu karte ar e-talonu būtu izdevīgi izmantot tādiem sabiedriskā transporta pasažieriem, kas mēnesī brauc 10 vai 20 reizes. Piemēram, reģistrējot 10 braucienus ar transportu, par katru braucienu no konta tiek noņemta maksa 1,15 eiro, bet par desmito braucienu – 0,55 eiro. Tā kopējā cena par 10 braucieniem veidojas 10,90 eiro, kas atbilst e-talona cenai par 10 braucieniem.

Uz šo karti gan neattiecas braukšanas maksas atvieglojumi (bērni bāreņi, personas ar invaliditāti, politiski represētās personas, skolnieki u.c.).

Maksājumu kartei ar e-talonu var pieteikties «Citadeles» mājaslapā www.citadele.lv, internetbankā vai zvanot uz diennakts klientu atbalsta centra tālruni 6 701 0000, kā arī jebkurā «Citadeles» filiālē visā Latvijā.

*Reklāmraksts

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams