Kā jau lielākā daļa futbola līdzjutēju, arī mēs ļoti gaidījām šo spēli, kā nekā uz laukuma tikās Eiropas futbola grandi. Abi bijām par Vācijas izlasi. Spēles rezultāts un gaita visiem labi zināma, neatkārtosimies ar šo lieko informāciju. Vācijai pelnīta uzvara, un viss notika tā, kā tam vajadzēja notikt. Skaista Vācijas uzvara! Padalīsimies ar stāstiem un novērojumiem no spēles/stadiona.

Stadions bija gandrīz pārpildīts, vairāk nekā 51 000 skatītāju bija ieradušies uz šo spēli. Apmēram puse bija Vācijas līdzjutēji un puse Portugāles līdzjutēju. Pirms spēles aprunājāmies ar dažiem līdzjutējiem - jautājām vai zina, kur ir Latvija, un vai ir bijuši kādreiz Latvijā. Bija dažādas atbildes. Lai gan lielākā daļa nav bijusi Latvijā, tomēr zināja, kur atrodas. Un daži pat zināja teikt, ka Latvija ir skaista zeme ar skaistākajām meitenēm!

Abu valstu fani bija visnotaļ izdomas bagāti tērpu ziņā un nopietni gatavojušies. Tomēr, neskatoties uz to, ka vāciešu līdzjutēji vairākas dienas jau Salvadorā «iesildījās», portugāļu līdzjutēji bija daudz dullāki un trakāki. Kāds portugāļu spēka dziru sadzēries fans spēles beigās pat izlēca no tribīnēm cerībā, ka paspēs izskriet laukumā, tomēr viņu ātri apturēja, un līdzīgi kā Portugāles 7. numurs nokārtu galvu atstāja stadionu.

Lai arī fanu sektori ir nodalīti, tomēr Portugāles izlases spēlētāja Pepes «izgājiens» pirmajā puslaikā radīja zināmas nesaskaņas arī stadionā starp komandu līdzjutējiem, kas pārvērtās nelielā savstarpējā agresijā, ko ātri saglāba stadiona apsardze.

Vācijas izlase savā stilā, ieturēti un bez liekām emocijām atzīmēja gūtos vārtus. Nebija šļūkšana zālienā, skrējiens pa stadionu vai cita pašapliecināšanās ne pēc viena iesistā gola. Vēl jo vairāk, ja spēli klātienē vēro Vācijas kanclere Merkele.

Lai nu kā, tomēr Portugāles 7. numura asaras neredzējām, un labi, ka tā. Savukārt Milleram pirmais «hat-trick» šajā PK un «Oktoberfest» turpinās Brazīlijā!

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams