Shipsi

FOTO: Mārtinš Otto

Šo svētdien, 8. jūnijā, kultūras pilī «Ziemeļblāzma» tiks svinēti kārtējie Piena svētki. Jau kopš pirmā festivāla 2010. gadā vēlme eksperimentēt neatkāpjas un apetīte aug. Izmēģinājumi video jomā no maziem reklāmas klipiem, koncertu video un animācijām ir nonākuši līdz īsfilmai «Musketieri, Tubists un Bumbulītis». Noskaties!

Īsfilmas autors un režisors ir Oskars Rupenheits, operatori – Juris Pīlēns un Krists Spruksts, krāsu korekciju un pēcapstrādi veica Kaspars Cirsis, kompjūtergrafika – Māris Lagzdiņš, skaņas dizains – Anrijs Krenbergs, balss ieraksts – Klāvs Siliņš, rekvizīti – Kristaps Kalsers, producents – Mārtiņš Mielavs.

Lomās Antons Zamišļajevs, Mārcis Lācis, Armands Ozols, Ēvalds Dukaļskis, Kārlis Bramanis, Ģirts Spakovics, Ģirts Birziņš, Ansis Pavasaris un Juris Atvars.

Piens Fest Ziemeļblāzma / Musketieri, Tubists & Bumbulītis from piens on Vimeo.

Šogad Piena svētki norisināsies divos piegājienos jaunatgūtās Rīgas teritorijās - 8. jūnijā «Piens Fest Ziemeļblāzma» kultūras pilī «Ziemeļblāzma» Vecmīlgrāvī un 3. augustā «Piens Fest Spēle» Lucavsalā. «Piens Fest Ziemeļblāzma» programmas uzsvars ir uz šā brīža aktuālās vietējās mūzikas un citu kultūras vērtību apzināšanu un kopā savešanu. Paralēli ievērojamu mākslinieku priekšnesumiem blakus un apkārt notiks mākslas darbnīcas, spēles un citas aktivitātes. «Piens Fest Ziemeļblāzma» svētku pasākumā uzstāsies viens par otru talantīgāki un oriģinālāki mākslinieki. Programma tapusi sadarbībā ar Latvijas Radio Klasika.

Programmā: no plkst. 16 Raimonds Tiguls, Imanta Ziedoņa fonds «Viegli», Vestards Šimkus, Jauniešu koris «Kamēr…», Shipsi un Latvijas Radio Bigbends, solisti Kristīne Prauliņa un Intars Busulis.

No plkst. 18:15 «Piens Fest Ziemeļblāzma» tiešraide Latvijas Radio Klasika.

Ieeja bez maksas.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO