Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis pēc pasaules čempionāta (PČ) ceturtdienas uzvaras (6:5) pret ASV izlasi bija ļoti neapmierināts ar savu sniegumu.

«Sev varu pārmest pietiekami daudz. Paldies čaļiem, viņi šodien mani izglāba,» lakonisks savos komentāros bija Latvijas izlases vārtu vīrs.

«ASV valstsvienība vienmēr ļoti aktīvi iesāk pirmo periodu,» sacīja Gudļevskis, kurš atvairīja 31 no 36 pretinieku metieniem. «Viņi centās spēlēt agresīvi un pirmie atklāt rezultātu. Kā ierasts, amerikāņi ļoti labi darbojās vārtu priekšā.»

«Šī nav pirmā reize šajā čempionātā, kad rezultāts strauji mainās. Nedrīkst padoties un jāturpina cīnīties. Šūpoles ir, bet, ja mēs šādi tiekam pie panākumiem, tad ir labi,» sacīja Latvijas vārtsargs.

21 gadu vecais Gudļevskis ticēja uzvarai pret vareno ASV. Latvietis atklāja, ka galvenais bija izmantot savas vārtu gūšanas iespējas.

Šodien malā palika uzbrucējs Koba Jass un jaunais aizsargs Jānis Jaks. Līdz ar to sastāvs tāds pats kā spēlē ar Kazahstānu, tikai Edgaru Masaļski vārtos nomainīja Gudļevskis.

Pēc šā mača Latvijas komandai būs cīņas ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Krieviju, Baltkrieviju un neveiksmīgi spēlējošo Šveici.

B apakšgrupa

datums laiks spēle
17.05.2014. 12.45 Latvija - Krievija
19.05.2014. 20.45 Latvija - Baltkrievija
20.05.2014. 16.45 Latvija - Šveice

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valde mūsu komandai ļoti augstu uzdevumu neizvirzīja - jāiekļūst labāko 10 komandu skaitā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams