Laikā no aprīļa līdz 5. maijam visā Latvijā noritēs zīmola «Selga» akcija, lai iegādātos jaunu mazuļu sirdspukstus kontrolējošu aparatūru – piecus jaunus kardiotokogrāfus. Aparatūru saņems Jēkabpils, Valmieras, Cēsu, Tukuma slimnīcu Dzemdību nodaļas un Rīgas dzemdību nams.

Zīmols «Selga», paplašinot sociālo atbildību arī par jaundzimušiem mazuļiem, kopā investē 70 000 EUR, izvēršot to visā Latvijā, īpašu uzmanību veltot arī reģionālajām slimnīcām. Ikviens, iegādājoties šajā laikā kādu no zīmola «Selga» produktiem, būs kļuvis par atbalstītāju un devis savu ieguldījumu mazuļu sirdspukstus kontrolējošās aparatūras iegādē.

Rolands Gulbis, AS Laima valdes priekšsēdētājs: «Uzņēmums vēlas dalīties peļņā, lai kopā ar sabiedrību risinātu tik svarīgu jautājumu kā bērnu dzīvība un veselība. Mūs uzrunāja šī tēma, kad, apzinot vajadzības, uzzinājām, cik liela nozīme vesela bērna piedzimšanā ir šai sirdspukstus kontrolējošai aparatūrai.»

Ilze Kreicberga, Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja: «Kardiotokogrāfs ļauj dzemdību laikā iegūt labāko rezultātu. Pie mums gadā piedzimst ap 7 tūkstošiem mazuļu, un aparatūru nepieciešams regulāri atjaunot. Akciju novērtēju kā sabiedrības līdzdalību mūsu bērnu nākotnē. Ir jāsaprot savu bērnu izjūtas jau pirms to dzimšanas, un šī aparatūra ļauj to piedzīvot.»

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams