Latvijas motokrosa braucējs Dāvis Ivanovs šajā sezonā piedalīsies septiņos pasaules čempionāta posmos prestižākajā MXGP klasē, vēsta viņa pārstāvētais motokrosa klubs «MX Moduls».

Šī sezona iesākusies bez Latvijas sportistiem MXGP klasē, bet jau šajā nedēļas nogalē Itālijā gaidāmajās sacensībās piedalīsies Ivanovs. Turpinājumā viņam plānoti etapi arī Spānijā, Francijā, Zviedrijā, Latvijā, Beļģijā un Nīderlandē, bet sportistam izvirzīts mērķis kādā no posmiem iekļūt pirmajā piecpadsmitniekā.

«Ivanovs jau pagājušajā gadā parādīja, ka ar cītīgu un neatlaidīgu darbu var sasniegt labus rezultātus. Tāpēc pašsaprotami, ka dodam viņam iespēju pierādīt sevi arī pasaules līmenī,» paudis «MX Moduls» valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons.

«Pasaules čempionāta posmus gaidu ar lielu nepacietību. Visu ziemu esmu cītīgi trenējies, lai šogad varētu pietuvoties izvirzītajiem mērķiem,» izteicies pats Ivanovs. «Pēc treniņnometnes Amerikā jūtos stiprs un konkurētspējīgs, bet apzinos, ka pasaules čempionātā startē labākie no labākajiem, tāpēc sapņot par to, ka uzreiz izpildīšu uzstādīto mērķi, ir pāragri. Taču es zinu, ka ar smagu darbu un mērķtiecību viss ir iespējams.»

Pagājušajā sezonā Ivanovs piedalījās divos pasaules čempionāta posmos, iekrājot trīs kopvērtējuma punktus. Sākotnēji vienība bija ieplānojusi, ka Ivanovs pērn startēs piecos posmos, un arī cerēja, ka kādā no posmiem viņš tiks labāko piecpadsmitniekā.

Kā zināms, iepriekšējās sezonas noslēguma kopvērtējumā savā karjerā augstāko 13.vietu MXGP klasē guva Matīss Karro, kurš starpsezonā vienojās par atgriešanos «MVR-D Honda» komandā, kas nenodrošinātu latvieša dalību pasaules čempionātā. Turklāt februārī Karro savainoja ceļgala krusteniskās saites un trasē varēs atgriezties vasaras sākumā.

Tāpat «MX Moduls» komandu šajā sezonā pārstāvēs Kārlis Sabulis, kurš startēs sešos Eiropas čempionāta posmos četrtaktu motociklu 250 kubikcentimetru klasē. Vienība vēlas, lai Sabulis katrā posmā finišētu pirmajā desmitniekā.

«Sabulim šī būs atgriešanās sacensībās pēc pagājušajā sezonā gūtās traumas, taču viņa sniegums treniņos ir ļoti labs. Tieši tāpēc pieņēmām lēmumu arī par viņa startēšanu ārpus Latvijas robežām,» atklāja Martinsons.

«Esmu atgriezies trasē un priecājos, ka varu parādīt labu ātrumu. Plecu, kuru biju traumējis, gandrīz vairs nejūtu. Pēc treniņnometnes ASV esmu arī vairāk iekustējies. Esmu gatavs jaunajai sezonai, gatavs braukt pretī saviem mērķiem,» izteicās Sabulis.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams