Alberts Legzdiņš

FOTO: publicitātes

Viens no leģendārā ansambļa «Čikāgas piecīši» dalībniekiem, mūzikla «Eslingena» līdzautors Alberts Legzdiņš otrdien viesojās koncertzālē «Rīga», lai ne tikai noskatītos paša sarakstīto darbu, bet pēc desmit gadu pārtraukuma atkal kāptu uz skatuves konferansjē lomā. Skatītāji viņu sveica ar stāvovācijām.

«Šis bija skaistākais vakars pēdējo gadu laikā,» pēc izrādes, valdot emocijas un slaukot asaras, sacīja Alberts. «Pirms 10 gadiem es pat iedomāties nevarēju, ka jebkad Latvijā atradīsies uzņēmīgi cilvēki, kas būs gatavi iestudēt «Eslingenu» un pulcēt pilnas skatītāju zāles.» Autors bija ieradies Rīgā no Čikāgas, lai noskatītos izrādes jauno iestudējumu.

Mūzikls «Eslingena» tika sarakstīts pirms 10 gadiem un iestudēts trimdas latviešu sabiedrībā ASV, kā arī ar neticamiem panākumiem trimdas latviešu izpildījumā izrādīts uz Latvijas Nacionālā teātra skatuves. To sarakstījuši Alberts Legzdiņš, Andris Ritmanis un prestižās «Emmy» balvas laureāte Lolita Ritmane.

Mūziklā «Eslingena» piedalās tādi aktieri kā Valdis Lūriņš, Rasma Garne, Irma Ziemele, Indra Burkovska, Mārtiņš Vilsons, Zigurds Neimanis, Juris Kalniņš, Juris Jope, Paula Dukure, Ginta Krievkalna, Madars Zvagulis, Raimonda Vazdika u.c. Šajā sezonā ir vēl tikai divas iespējas noskatīties «Eslingenu» koncertzālē «Rīga» – 11. aprīlī un Skolēnu Dziesmu un deju svētku laikā 10. jūlijā, kad uz izrādi īpaši tiks gaidīti trimdā dzīvojošie tautieši, kas vasarā savu atvaļinājumu nolems pavadīt Rīgā. Biļetes nopērkamas visās «Biļešu paradīzes» kasēs.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO