Sākusies biļešu tirdzniecība uz Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa «Riga Jazz Stage 2014» koncertiem. Biļetes nopērkamas gan uz katru konkursa dienu atsevišķi, gan arī kā abonementa biļete uz visiem konkursa koncertiem.

Jau ziņots, ka 2014. gada 3. - 5. aprīlī Rīgā, kinoteātrī «Splendid Palace» norisināsies Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss «Riga Jazz Stage 2014», kur uzstāsies džeza mākslinieki no vairāk nekā 17 valstīm, tai skaitā arī no Austrālijas un ASV.

Īpašs konkursa viesis būs amerikāņu džeza vokāliste Čaina Mouzesa (China Moses), kuras uzstāšanos varēs redzēt 5. aprīlī – konkursa apbalvošanas ceremonijas koncerta otrajā daļā.

Biļetes uz katru koncertu atsevišķi, kā arī īpašas abonementa biļetes nopērkamas visās «Biļešu servisa» kasēs un internetā – nenokavē savu iespēju redzēt un dzirdēt jaunos pasaules džeza talantus!

Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa «Riga Jazz Stage» mērķis ir jauno talantu prezentēšana starptautiska konkursa ietvaros, līdzās tam dodot iespēju jaunajiem džeza māksliniekiem veidot kontaktus ar mūziķiem un mūzikas profesionāļiem no citām valstīm. Izpildītājiem paveras tikai lieliska iespēja iekļauties citu valstu kultūras apritē un pārstāvēt savu valsti plaši atpazīstamā un starptautiskā konkursā.

2014. gadā konkurss norisinās nodibinājuma «Riga 2014» tematiskās līnijas «Dzintara ādere» ietvaros kā Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums.

www.rigajazz.lv

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams